Rozbudowa sieci dystrybucji Rittal - DYSTRYBUCJA - AZJA - RITTAL - SZAFY STEROWNICZE - INDONEZJA
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Rozbudowa sieci dystrybucji Rittal
drukuj stronę
poleć znajomemu

Rozbudowa sieci dystrybucji Rittal

Rozbudowa sieci dystrybucji Rittal
fot. Rittal

Dostawca szaf sterowniczych i systemów Rittal utworzył spółkę w Indonezji. Rozbudowa sieci handlowej oraz serwisowej w Azji Południowo-Wschodniej jest kolejnym krokiem w umiędzynarodowieniu przedsiębiorstwa.

Siedzibą nowej spółki Rittal jest stolica Indonezji, Dżakarta, która jednocześnie jest największym miastem w Azji Południowo-Wschodniej i jedną z największych aglomeracji na świecie.

 Dżakarta jest jednym z najważniejszych centrów gospodarczych w Azji Południowo-Wschodniej i doskonałą lokalizacją dla nowej spółki córki  mówi Helmut Binder, Executive Vice President Asia, Pacific, Middle East & Africa w Rittal. Nową spółką córką dokonamy dalszego wzmocnienia naszej obecności w tym ważnym obszarze południowoazjatyckim.

 Indonezja liczy około 240 milionów mieszkańców, a produkt krajowy brutto osiągał w ostatnich latach stały wzrost znacznie ponad pięć procent. Siła gospodarcza kraju i zapotrzebowanie na nasze produkty podkreślają potrzebę dokładniejszego spojrzenia na ten atrakcyjny rynek  komentuje Manuel Hüsken, Dyrektor ds. Sprzedaży Międzynarodowej Rittal.

W Azji Południowo-Wschodniej Rittal ma już spółki córki w Malezji, Singapurze, Tajlandii i Wietnamie. W Chinach i Indiach Rittal prowadzi własne zakłady produkcyjne. Wiodący dostawca systemowy szaf sterowniczych, systemów rozdziału prądu, klimatyzacji, infrastruktury IT oraz oprogramowania i serwisu jest obecny na całym świecie z 10 fabrykami, 64 spółkami córkami oraz 40 przedstawicielstwami. Firma zatrudnia w sumie 10.000 pracowników.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Rittal Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 48, Warszawa
tel.  22 310 06 00
fax.  22 310 06 16
www.rittal.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl