Punkt ładowania Ensto EVP z prestiżową nagrodą dla projektantów - ZASILANIE - NAGRODA - SAMOCHODY ELEKTRYCZNE - PROJEKTANT - STACJE ŁADOWANIA - DESIGN - ENSTO EVP - PUNKT ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Punkt ładowania Ensto EVP z prestiżową nagrodą dla projektantów
drukuj stronę
poleć znajomemu

Punkt ładowania Ensto EVP z prestiżową nagrodą dla projektantów

Punkt ładowania Ensto EVP z prestiżową nagrodą dla projektantów
fot. Ensto

Ensto otrzymało jedną z najbardziej pożądanych nagród dla designerów i projektantów - "red dot award", przyznaną przez 30 osobowe jury. EVP zachwyciły ekspertów wysoką jakością projektu oraz stylem projektowania.

Nagrodzony punkt ładowania samochodów elektrycznych EVP doskonale sprawdza się w domu, w pracy, a także w garażach parkingowych. Jako elegancki i trwały designerski projekt wykonany z wysokiej jakości materiału, EVP można z łatwością wkomponować w otoczenie nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Montowany na ścianie punkt EVP doskonale nadaje się do miejsc, w których wymagana jest większa ilość punktów do ładowania. Dzięki akcesoriom montażowym, można go również zainstalować w suficie lub na podłożu. EVP charakteryzuje się solidną metalową konstrukcją z aluminiową ramą i frontem wykonanym ze stali nierdzewnej. Trójkolorowe diody LED dla każdego gniazda pokazują aktualny status ładowania oraz ewentualną awarię. Punkty EVP spełniają standardy IEC 61851-1.

Wygląd produktu integralną częścią procesu jego rozwoju

Ensto poświęca wiele czasu na opracowanie jego projektu (designu) w procesie R&D, gdyż chce mieć pewność, że produkty Ensto doskonale wkomponują się w otoczenie, co dodatkowo zachęci Klientów do stosowania pojazdów elektrycznych i ich infrastruktury. Cała rodzina produktów - EVC,EVT i EVP, została zaprojektowana zgodnie z tą ideą. Swoim nowoczesnym językiem projektowania Ensto pragnie pokazać transport elektryczny jako nowoczesny, bezpieczny i czysty sposób na życie. Dla Ensto design oraz trwałość produktu idą w parze -odpowiednie parametry fizyczne i techniczne zapewniają EVP dłuższy cykl życia.

Mocna konkurencja, doskonały wynik

Ensto zdobyło nagrodę "Product Design" w kategorii "Gospodarstwa domowe", pokonując 4515 projektów zgłoszonych przez kreatywnych producentów z całego świata. Profesor Peter Zec, inicjator i prezes nagrody ‘red dot design’, zwrócił uwagę na wysoki poziom konkursu:

- Najbardziej wyróżniające się produkty w danej branży musiały zmierzyć się nie tylko z silną konkurencją, ale również z krytycznym okiem jury. Eksperci dokładnie przetestowali i ocenili każde zgłoszenie. Laureaci wykazali się niezwykłą jakością projektowania pokazując, że wygląd produktu stanowi integralną część innowacyjnych rozwiązań. Nasza nagroda tylko potwierdza tę wysoką jakość, zwiększając szanse nagrodzonego projektu na odniesienie sukcesu na rynku.

Nagrodzone EVP w muzeum 'red dot design'

Nagrodzony produkt EVP wraz z innymi projektami (ponad 1500 produktów) zostanie wystawiony w muzeum 'red dot design' w Essen w Niemczech, które mieści się na ponad 4000m2. Wystawa dostępna będzie dla zwiedzających w dniach 3-29 lipca 2012 roku.

Nagroda 'red dot design'

Nagroda ‘red dot design’, której początki sięgają 1950 roku, przyznawana jest corocznie w trzech dyscyplinach: "red dot award: produkt", "red dot award: komunikacja " i "red dot award: koncepcja projektowa". Tylko w 2011 roku zarejestrowano przeszło 14000 zgłoszeń z ponad 70 krajów. Nagroda - czerwona kropka - zyskała międzynarodową sławę jako jeden z najbardziej cenionych znaków jakości dla wybitnych projektów.

Źródło: Ensto

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl