Rejestratory danych z długim czasem nagrywania - TDK - POMIARY - REJESTRATORY - ELHURT - EPCOS - PFC - PARAMETRY SIECI - REJESTRATOR DANYCH - REGULATOR MOCY BIERNEJ - DATALOG SD
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Rejestratory danych z długim czasem nagrywania
drukuj stronę
poleć znajomemu

Rejestratory danych z długim czasem nagrywania

Rejestratory danych z długim czasem nagrywania
fot. Elhurt

TDK-EPC Corporation, spółka grupy TDK Corporation, opracował rejestrator danych EPCOS DataLOG SD do współpracy z regulatorem mocy biernej BR6000-R12/S485 (od wersji 5.0) oraz BR7000.

Urządzenie to pozwala na zapis wszystkich wartości mierzonych przez regulator. Rejestrator jest wyposażony w kartę pamięci SD o pojemności 1GB. Dodatkowo do DataLOG SD dołączone jest oprogramowanie dla systemu Windows pozwalające na analizę zarejestrowanych danych. 

Rejestrator pozwala na zapis zarówno parametrów sieci elektrycznej, jak i systemu PFC w tym liczby przełączeń, czasu pracy poszczególnych gałęzi oraz temperatury. W zależności od odstępów czasowych pomiędzy poszczególnymi pomiarami czas nagrywania można wydłużyć do kilku tygodni.

Rejestrator DataLOG SD podłączany jest bezpośrednio do regulatora za pomocą przewodu Ethernet. Urządzenie posiada plastikową obudowę o wymiarach 66 x 28 x 66 mm³.

Szczegóły dostępne w dziale handlowym firmy Elhurt.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Elhurt Sp. z o.o.
ul. Galaktyczna 35A, Gdańsk
tel.  58 554 08 00
fax.  58 554 08 06
www.elhurt.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl