UOKiK: zgoda na koncentrację General Electric i FADEC - SYSTEMY STEROWANIA - UOKIK - LOTNICTWO - GENERAL ELECTRIC - PRZEMYSŁ LOTNICZY - SILNIKI - KONCENTRACJA - FADEC INTERNATIONAL
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności UOKiK: zgoda na koncentrację General Electric i FADEC
drukuj stronę
poleć znajomemu

UOKiK: zgoda na koncentrację General Electric i FADEC

UOKiK: zgoda na koncentrację General Electric i FADEC
fot. GE Aviation

Nowa firma będzie pracować nad systemami sterowania nowej generacji

Prezes UOKiK wyraziła zgodę na utworzenie przez General Electric Company i FADEC International wspólnego podmiotu odpowiedzialnego za opracowywanie nowoczesnych systemów sterowania silnikami.

Amerykańską spółkę General Electric tworzy szereg jednostek biznesowych podzielonych na odrębne działy (np. energetyka, transport, finanse i lotnictwo). Działalność przedsiębiorcy w zakresie lotnictwa obejmuje m.in. produkcję silników.

Firma FADEC International (USA) za pośrednictwem swoich udziałowców zajmuje się projektowaniem i produkcją autonomicznych systemów sterowania silnikami lotniczymi.

W wyniku koncentracji dojdzie do utworzenia wspólnego przedsiębiorcy, którego działalność będzie się skupiać na finansowaniu prac rozwojowych nad systemami nowej generacji, a następnie ich odsprzedażą.

Źródło: UOKiK

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl