Hybrydowe rozruszniki silnika - ELHURT - PRZEKAŹNIKI - PHOENIX CONTACT - ROZRUSZNIK SILNIKA - ROZRUCH SILNIKA - ROZRUSZNIK NAWROTNY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Hybrydowe rozruszniki silnika
drukuj stronę
poleć znajomemu

Hybrydowe rozruszniki silnika

Hybrydowe rozruszniki silnika
fot. Phoenix Contact

Nowe hybrydowe rozruszniki silnika w ofercie Elhurtu

Hybrydowe rozruszniki silnika CONTACTRON łączą w urządzeniu grubości palca aż do czterech funkcji sterowania silnikiem. Mają one większą żywotność niż styczniki elektromechaniczne, pozwalają na zaoszczędzenie miejsca i można je szybko okablować.

Od prostych rozruszników bezpośrednich "1 w 1" do rozruszników nawrotnych "4 w 1" - CONTRACTON łączy szybko i pewnie silniki do 4 kW. CONTRACTON "4 w 1" łączy w sobie cztery funkcje: załącz w prawo, załącz w lewo, ochronę silnika i zatrzymanie awaryjne.

Zalety rozruszników CONTRACTON:

  • Urządzenie z 4 funkcjamiKlasyczny układ ze stycznikiem nawrotnym składa się z połączenia stycznika nawrotnego, zabezpieczenia termicznego silnika oraz, co jest często nieodzowne w przypadku wymogów bezpieczeństwa funkcjonalnego, z dodatkowego stycznikowego układu zatrzymania awaryjnego. Hybrydowy rozrusznik silnika CONTACTRON „4 w 1“ wraz z funkcjami załącz w prawo, załącz w lewo, ochroną silnika i awaryjnym zatrzymaniem zapewnia wszystkie funkcje klasycznej kombinacji styczników nawrotnych w jednym urządzeniu.
  • Dziesięciokrotnie większa żywotnośćSterowana przy użyciu mikroprocesora kombinacja odpornej na zużycie technologii półprzewodnikowej z wytrzymałą techniką przekaźnikową zapewnia „łagodny” sposób łączenia. Pozwala to na znaczne odciążenie styków łączeniowych tego inteligentnego modułu hybrydowego.
  • Do 75% mniej zajmowanego miejscaCONTACTRON "4 in 1" łączy w jednym urządzeniu o szerokości 22,5 mm wszystkie funkcje rozrusznika nawrotnego.
  • Do 75% mniej czasu na okablowanie - dzięki wewnętrznemu układowi obciążeń i blokad nakłady na oprzewodowanie są redukowane do minimum. Zapewnia to oszczędność czasu i przejrzystość okablowania szafy rozdzielczej.
follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Elhurt Sp. z o.o.
ul. Galaktyczna 35A, Gdańsk
tel.  58 554 08 00
fax.  58 554 08 06
www.elhurt.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl