PGE proponuje ekologiczną energię - ENERGETYKA - EKOLOGIA - OZE - TARYFY - PGE OBRÓT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności PGE proponuje ekologiczną energię
drukuj stronę
poleć znajomemu

PGE proponuje ekologiczną energię

PGE proponuje ekologiczną energię

PGE wprowadza do oferty nowy produkt o nazwie "Eko Energia PGE". Klientom, którzy zdecydują się na wybór tej oferty, PGE zagwarantuje między innymi stałą cenę do końca 2012 r.

 Jakub Jadziewicz, dyrektor departamentu marketingu PGE Obrót wyjaśnia, że nowy produkt obejmuje sprzedaż energii ze źródeł odnawialnych, zakupionej przez spółkę głównie z małych elektrowni wodnych i wiatrowych.

Oferta aktualna jest od 1 grudnia br. do 31 marca 2012 r. PGE Obrót zaznacza jednak, że ilość energii z OZE, którą może sprzedać zależy dużej mierze od warunków pogodowych i dlatego spółka zapewnia klientom stałą cenę do końca 2012 r., a nie dłużej, ponieważ oferta uwzględnia te okoliczności.

Jednocześnie, jak dodaje Jakub Jadziewicz, firmy które skorzystają z tej propozycji, otrzymają specjalne certyfikaty oraz inne materiały, które pozwolą im wzmocnić ich proekologiczny wizerunek.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl