Wyłączniki zmierzchowe od BEMKO - ELEKTROINSTALACJE - WYŁĄCZNIK ZMIERZCHOWY - STEROWANIE OŚWIETLENIEM
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Mouser Electronics Poland   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Wyłączniki zmierzchowe od BEMKO
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wyłączniki zmierzchowe od BEMKO

Wyłączniki zmierzchowe od BEMKO
fot. BEMKO

Nadchodzący okres jesienno-zimowy, dłuższa pora zmroku to czas wzmożonego użytkowania sztucznego oświetlenia zewnętrznego.

Wygodę i wydajność w efektywnym sterowaniu mogą zapewnić wyłączniki zmierzchowe. Oferta BEMKO zawiera trzy modele przystosowane do różnych warunków pracy:

WZ20 – automat zmierzchowy o stałym progu zadziałania przy natężeniu oświetlenia ≤10lx i stopniu szczelności IP54, umożliwiającym montaż urządzenia na zewnątrz oprawy nawet w otoczeniu o podwyższonej wilgotności i zapyleniu.

WZ01 – hermetyczny wyłącznik zmierzchowy charakteryzujący się wysokim stopniem szczelności IP65 gwarantującym poprawną pracę w trudnych warunkach atmosferycznych bez dodatkowej ochrony. Dopuszczalny szeroki zakres temp. pracy w przedziale -20oC÷40oC i kompaktowe wymiary (25mm/40mm/55mm) umożliwiają wszechstronne wykorzystanie i estetykę montażu.

WZ30 – zaawansowany, konfigurowalny model z czujnikiem zmierzchowym i timerem, łączący funkcjonalność programatora czasowego i aparatu zmierzchowego. Wyłącznik posiada regulację wartości progowej natężenia oświetlenia w zakresie 5÷300lx dopasowując charakterystykę pracy urządzenia do indywidualnych preferencji użytkownika. Dodatkowa funkcja timera pozwala na odłączenie zasilania po upływie określonego czasu od załączenia (1-9h ze skokiem 1h) również w warunkach nocnych (poniżęj ustalonej wartości progowej natężenia oświetlenia).

Wszystkie modele przystosowane są do współpracy z energooszczędnymi źródłami światła w tym źródłami LED. Dopuszczalne maksymalne obciążenie do 2000W.

Źródło: Bemko

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (5)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
zakupiłem model wz-30 mam pytanie do czego podłaczyc
No avatar
zett1@autograf.pl
instrukcja jest na stronie producenta, a raczej importera
http://bemko.pl/files/46b/co-wz20-pl
5;en-de-ru-lv.pdf
Ze schematem nieco trudniej, sam szukam takowego. Jeśli nie znajdę- spróbuje narysować schemat samemu na podstawie oględzin wz20 ;) Szukam, bo kiepsko mi się włącza lampa- kilkanaście razy włącza się na 2 sekundy i rozłącza. Dopiero po jakimś czasie chwyta na stałe. Czyli... histereza do d.... i trzeba zaingerować w układ.
No avatar
Gość
i co z tego
No avatar
Gość
bardzo bym prosiła o pomoc instrukcje obsługi bądź schemat Model: WZ20
Zasilanie:230 V/50 Hz
Moc max : 2000W
BEMKO
No avatar
Paweł
Oczywiście produkowane w Chinach.
Bemko Sp. z o.o.
ul. Annopol 21, Warszawa
tel.  022 732 11 85
www.bemko.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl