Mistrzowskie akcje z WAGO i Tomaszem Zimochem - ELEKTROINSTALACJE - WAGO - ELEKTROBOHATER - ELEKTROBAROMETR
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mistrzowskie akcje z WAGO i Tomaszem Zimochem
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mistrzowskie akcje z WAGO i Tomaszem Zimochem

Mistrzowskie akcje z WAGO i Tomaszem Zimochem

Czy praca elektryka może być pełnym wyzwań i porywającym widowiskiem, które poziomem emocji nie ustępuje meczom Ligi Mistrzów? Nowy film, który firma WAGO przygotowała we współpracy ze znanym komentatorem sportowym Tomaszem Zimochem zdecydowanie to potwierdza.

Plac budowy przypomina boisko. Aby wygrać, potrzebna jest zgrana drużyna, szybkie tempo oraz zaawansowana technika. Firma WAGO, która na co dzień wspiera swoimi produktami i rozwiązaniami profesjonalistów postanowiła pokazać w niebanalny sposób jak ważna jest praca osób, którym zawdzięczamy bezpieczeństwo oraz komfort korzystania z instalacji elektrycznej.

Aby przedstawić pracę instalatorów z nowej, sportowej perspektywy WAGO zaprosiło do współpracy komentatora radiowego Tomasza Zimocha oraz znanego youtubera Bartka Karpowskiego USA. Wspólnie na potrzeby filmu stworzyli elektryzujący duet komentatorów meczowych.

Głównymi bohaterami kampanii jest jednak ekipa elektryków, która została wyłoniona w ramach konkursu zorganizowanego przed rozpoczęciem akcji. Na planie zdjęciowym zjawiło się sześciu instalatorów z całej Polski, którzy nie znali się wcześniej, nie znali także szczegółów nagrania.

Czy drużyna poradziła sobie z presją? Czy spotkanie zakończyło się elektryzującym finałem? Jak z pracą w niecodziennych warunkach poradził sobie duet komentatorów? Odpowiedzi na te pytania można poznać oglądając film „Mistrzowskie akcje!”, który jest dostępny na stronie: https://www.wago.com/pl/mistrzowskie-akcje/

Nie możecie przegapić tych emocji!

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
WAGO ELWAG Sp.z o.o.
WAGO ELWAG Sp.z o.o.
ul. Piękna 58a, Wrocław
tel.  +48 71 360 29 70
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl