Philips wprowadza na rynek zewnętrzne oprawy LED dla miast i gmin - OŚWIETLENIE - LED - PHILIPS - OŚWIETLENIE ULICZNE - LAMPY ULICZNE - PHILIPS LIGHTING - OPRAWY OŚWIETLENIOWE LED - OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE LED - LUXEON LED - URBANSCAPE - METROSCAPE
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Philips wprowadza na rynek zewnętrzne oprawy LED dla miast i gmin
drukuj stronę
poleć znajomemu

Philips wprowadza na rynek zewnętrzne oprawy LED dla miast i gmin

Philips wprowadza na rynek zewnętrzne oprawy LED dla miast i gmin

Do szerokiego portfolio opraw oświetleniowych LED Philips dodaje właśnie nowe oprawy zewnętrzne z myślą o aplikacjach w przestrzeni publicznej. 

UrbanScape i MetroScape to energooszczędne rozwiązania niosące ze sobą wszystkie zalety wysokowydajnych diod Philips LUXEON. Zapewniają one żywotności 100 tys. godzin i pozwalają zmniejszyć zużycie energii o 40-60 procent w stosunku do alternatywnych rozwiązań z użyciem wysokoprężnych lamp wyładowczych (HID).

Oprawa UrbanScape została zaprojektowana tak, aby nadać przestrzeni miejskiej nowoczesny i świeży minimalistyczny wygląd. Natomiast oprawa MetroScape, choć zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii, inspirowana jest przeszłością i nawiązuje do stylu retro.

urbanscape-metroscape_sterownik-LED

Obie oprawy oferują systemy optyczne składające się z soczewki akrylowej o wysokiej wydajności zapewniają doskonałą równomierność oświetlenia oraz jego intensywność na ziemi lub na ulicy. 

Dzięki designowi, który sytuuje sterownik z dala od ciepła wytwarzanego przez diody LED, UrbanScape i MetroScape oferują dłuższą żywotność, zarówno sterownika, jak i samych diod. Sterownik Xitanium kontroluje również moc dostarczaną dla LEDów, zapewniając odpowiedni strumień świetlny i natężenie światła przez cały okres amortyzacji. Oba systemy działają na platformie Philips LEDgine wykorzystującą technologię Lumiled ES Rebel, oferującą do 20% więcej światła w porównaniu ze standardowymi diodami LED dużej mocy.

UrbanScape i MetroScape są wykonane z ekologicznych i trwałych materiałów, które po zużyciu mogą być zdemontowane i poddane recyklingowi w 80%. Oprawy są o 30% lżejsze od lamp HID (w porównaniu do oprawy Philips Lumec Ancestra), a zastosowane aluminium gwarantuje wysoki stopień odzysku surowca.

UrbanScape:

MetroScape:

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl