Wielka promocja świetlówek Philips Tornado - PHILIPS - ŹRÓDŁA ŚWIATŁA - LAMPY - ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ - E27 - E14 - PHILIPS LIGHTING - ŚWIETLÓWKI - TORNADO
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Wielka promocja świetlówek Philips Tornado
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wielka promocja świetlówek Philips Tornado

Wielka promocja świetlówek Philips Tornado

Przewodnie hasło Wielkiej Promocji Philips: ,,Moc tornado, moc oszczędności” mówi samo za siebie. Zakup tej energooszczędnej świetlówki będzie – szczególnie teraz - niezwykle korzystny ekonomicznie. Kupując energooszczędną świetlówkę Tornado w promocyjnej cenie w sklepach sieci: Auchan i Simply Market, Tesco, Billa, Leclerc, Carrefour, Bricoman, Castorama, Praktiker, Selgros - możemy mieć pewność, że wydatek zwróci się już po czterech miesiącach. Jeśli chodzi o oszczędności długofalowe, świetlówka Tornado zużywa o 85% mniej energii w porównaniu ze zwykłą żarówką i działa aż 8 lat.

Do 1 września 2012 roku będą definitywnie wycofywane z użycia wszystkie tradycyjne żarówki, a zatem wymiana tradycyjnych źródeł światła jest nieunikniona. Świetlówki Tornado zaliczają się do najbardziej energooszczędnych źródeł światła. Wyróżniają się wysoką wydajnością świetlną i długą trwałością. Co to oznacza w praktyce? Świetlówki Tornado pozwolą zaoszczędzić do 85% energii w porównaniu ze zwykłymi żarówkami. 8-letnia trwałość świetlówek pozwala zapomnieć na długie lata o wymianie. Promocyjna cena w połączeniu z oszczędnością energii i długim czasem działania pozwoli nam oszczędzić nawet 400 PLN.

Poza korzyściami dla środowiska i kieszeni, świetlówka Tornado Philips ma też duże walory estetyczne. Jej niewielki rozmiar oraz elegancki kształt pozwolą dopasować ją do najnowocześniejszych opraw oświetleniowych. Również wydajność świetlna tej świetlówki jest wyższa niż w przypadku większości standardowych lamp energooszczędnych (więcej światła przy tej samej ilości pobieranej energii). Gwarantuje ona lepsze oświetlenie w trakcie wykonywania codziennych czynności, jak lektura ulubionej książki czy pomaganie dzieciom w odrabianiu pracy domowej. Oprócz tego, że dobrze oddaje kolory otoczenia, barwa światła jest jasna ale też nastrojowa, miła dla oka i korzystnie wpływająca na samopoczucie. Może być to szczególnie ważne w kontekście nadchodzącej jesieni.

Promocją objęte zostały modele Tornado o mocy 5 W – 23W o gwintach E14 i E27.

Wielka Promocja Philips Tornado

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl