Prąd na życzenie w kolejnych miastach - ENERGIA ELEKTRYCZNA - ENERGA - GDAŃSK - PRE-PAID - KALISZ - SŁUPSK - PŁOCK - KOSZALIN - SMART ECO - LICZNIK PRZEDPŁATOWY - ROZLICZENIE ZUŻYCIA PRĄDU - SIEĆ VIA
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Prąd na życzenie w kolejnych miastach
drukuj stronę
poleć znajomemu

Prąd na życzenie w kolejnych miastach

Prąd na życzenie w kolejnych miastach

Kolejni klienci ENERGI mogą zamówić licznik przedpłatowy. Urządzenie działające podobnie jak telefon na kartę spółka proponuje teraz mieszkańcom regionów koszalińskiego i kaliskiego. Od grudnia ubiegłego roku ENERGA zakłada pre-paidy na życzenie klientów z regionów gdańskiego, płockiego i słupskiego.

Instalacja licznika przedpłatowego na życzenie odbiorcy to odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy coraz częściej zgłaszali potrzebę kontrolowania zużycie energii.  

Usługa „Rozliczenie Pre-paid” jest odpłatna – opłatę instalacyjną można wnieść jednorazowo lub w niewielkich ratach miesięcznych.

Licznik przedpłatowy działa podobnie jak telefon na kartę (pre-paid). Klient kupuje kody doładowania. Urządzenie  automatycznie odłączy prąd, gdy zużyje cały jego zapas. System ten pozwala na dowolną częstotliwość zakupów porcji energii. Klient sam również decyduje, czy kupi porcję energii wystarczającą na kilka dni, tydzień, miesiąc. To rozwiązanie szczególnie korzystne dla wynajmujących mieszkania, garaże czy domki letniskowe.

Jak kupić porcję prądu:

  • Przez Internet
    Dzięki temu rozwiązaniu każdy klient może w prosty sposób kupić energię do swojego licznika przedpłatowego oraz otrzymać kody na jego doładowania przez pocztę e-mail lub sms (www.energa.pl/doladujenergie)
  • Doładowanie w punktach płatności VIA Moje doładowania.  Usługa ta pozwala na wygodny zakup doładowania energii w kasie sklepu, w której jest dostępna usługa sieci VIA. Zakupu energii można dokonać na dowolną kwotę i co najważniejsze -  skorzystać z tej możliwości przy okazji codziennych zakupów (http://www.energa.pl/gdzie_kupic_mapa)
  • Poprzez Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta. Klient wybierając w Biurze Obsługi Klienta produkt „Polecenia Zapłaty” musi poinformować o zamiarze doładowań przez tBOK. Mając „Polecenie Zapłaty” lub dokonując przedpłaty na swoje indywidualne konto, Klient może otrzymywać kod doładowania przez telefon.
  • Zakup energii w kasie Biura Obsługi Klienta - bezpośrednio w okienku kasowym.

Rozliczenie pre-paid jest kolejną ofertą ENERGI,  wspomagającą zarządzanie i kontrolę zużycia energii elektrycznej, obok usługi Rozliczenia Rzeczywiste, która pozwala na regulowanie opłat za energię zużytą, a nie – za prognozowaną.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl