PGE wypłaci dywidendę swoim Akcjonariuszom - PGE - DYWIDENDA - AKCJONARIUSZE - WALNE ZGROMADZENIE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności PGE wypłaci dywidendę swoim Akcjonariuszom
drukuj stronę
poleć znajomemu

PGE wypłaci dywidendę swoim Akcjonariuszom

Ustalenie wysokości i terminu wypłaty dywidendy, zatwierdzenie sprawozdania finansowego za 2009 rok, a także przyznanie absolutorium Zarządowi i Radzie Nadzorczej - to główne uchwały podjęte przez akcjonariuszy PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Akcjonariusze obecni 23 czerwca 2010 r. na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu PGE przyjęli uchwałę w sprawie wypłaty dywidendy z zysku netto Spółki za rok obrotowy 2009 w wysokości 1.314.868.400,00 zł. Dniem ustalenia prawa do dywidendy (dzień dywidendy) jest 22 września 2010 r., a dniem wypłaty dywidendy – 12 października 2010 r. W kolejnych punktach posiedzenia rozpatrzyli i zatwierdzili także skonsolidowane sprawozdanie finansowe GK PGE oraz sprawozdanie finansowe PGE Polska Grupa Energetyczna SA za rok 2009.

Walne Zgromadzenie przyjęło także uchwałę w sprawie zmian w Statucie Spółki dot. podstaw prawnych dotychczasowych wynagrodzeń członków Zarządu PGE Polska Grupa Energetyczna oraz przyznało absolutorium Zarządowi i Radzie Nadzorczej PGE z wykonania obowiązków w 2009 roku.

Projekty rozpatrzonych uchwał oraz inne dokumenty związane z Walnym Zgromadzeniem dostępne są na stronie internetowej PGE w zakładce: Walne Zgromadzenia.

PGE

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl