Bramka Ewon Netbiter EC360W z ulepszonym interfejsem do obsługi chmury Argos i nową aplikacją mobilną - BRAMKA - HMS INDUSTRIAL NETWORKS - NETBITER ARGOS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Bramka Ewon Netbiter EC360W z ulepszonym interfejsem do obsługi chmury Argos i nową aplikacją mobilną
drukuj stronę
poleć znajomemu

Bramka Ewon Netbiter EC360W z ulepszonym interfejsem do obsługi chmury Argos i nową aplikacją mobilną

Bramka Ewon Netbiter EC360W z ulepszonym interfejsem do obsługi chmury Argos i nową aplikacją mobilną
fot. Ewon Netbiter EC360W

Firma HMS Networks poinformowała o istotnej aktualizacji rozwiązania Netbiter przeznaczonego do zdalnego zarządzania instalacjami sprzętu w terenie. Nowa bramka Netbiter EC360W została obecnie wyposażona w gruntownie zmodernizowany graficzny interfejs użytkownika dla rozwiązania Netbiter Argos Cloud, który poprawia komfort działania.

Ewon Netbiter EC360W to uniwersalna bramka przeznac.zona do użytku w skali globalnej.  Nowy model został wyposażony w antenę różnicową, co poprawia jego ogólną wytrzymałość i zapewnia lepszą łączność w trudnych warunkach.

Dodatkowo wprowadzenie na rynek aplikacji Netbiter Argos zrewolucjonizuje sposób, w jaki zespoły serwisowe zarządzają powiadomieniami. Dzięki powiadomieniom push, które można wysyłać i potwierdzać za pośrednictwem aplikacji, zespoły serwisowe będą mogły teraz w pełni wykorzystać potencjał alertów.

Sposób działania

Bramka Ewon Netbiter EC360W łączy wyposażenie w terenie z chmurą Argos za pośrednictwem sieci komórkowej 4G lub Ethernet, ułatwiając bezproblemową wymianę danych. Konfiguracja dwóch anten w urządzeniu zapewnia niezawodną komunikację nawet w najtrudniejszych warunkach. Platforma chmurowa wyświetla dane zarówno za pośrednictwem Internetu, jak i nowej aplikacji mobilnej Argos. Dzięki niej użytkownicy otrzymują powiadomienia i mogą nimi zarządzać, co pozwala szybciej i skuteczniej reagować na alerty, zwiększając możliwości monitorowania i responsywność systemu zarządzania

Zdalne zarządzanie szeroką gamą sprzętu

Dzięki bramce Netbiter EC360W i chmurze Netbiter Argos użytkownicy korzystają z kompleksowego wglądu w wydajność i stan swojego wyposażenia. Rozwiązanie umożliwia zdalne zarządzanie szeroką gamą sprzętu terenowego rozsianego po całym świecie: agregatami prądotwórczymi, sprężarkami powietrza, agregatami chłodniczymi i wieloma innymi. Idealnie nadaje się do zapewnienia ciągłej wydajności i konserwacji krytycznego wyposażenia, nawet w odległych lokalizacjach.

Rozwiązanie dla firm wynajmujących 

Netbiter Argos doskonale nadaje się dla firm wynajmujących, które nadzorują i monitorują różne aktywa wykorzystywane do wytwarzania energii. Nowa bramka, oferując gotowe, kompleksowe rozwiązanie, umożliwia tym firmom skuteczne śledzenie i serwisowanie różnorodnych instalacji sprzętu rozmieszczonych w wielu lokalizacjach. Netbiter Argos jest idealnym rozwiązaniem dla podmiotów, których sprzęt wymaga stałego nadzoru. Zapewnia maksymalną wydajność operacyjną i czas sprawności. Ponadto jest to skalowalne, przyszłościowe rozwiązanie zaprojektowane z myślą o bezproblemowej obsłudze rosnącej floty sprzętu.

Budowanie przewagi konkurencyjnej

James Kime, menedżer produktu Netbiter Argos w HMS Networks, podkreśla przewagę konkurencyjną uzyskiwaną przez użytkowników: «Netbiter Argos to rozwiązanie, z którym możesz współpracować w celu rozszerzenia swojej oferty wypożyczania sprzętu i zapewnienia klientom dodatkowej usługi, której potrzebują, aby zachować konkurencyjność na rynku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
ELMARK Automatyka S.A.
ELMARK Automatyka S.A.
ul. Niemcewicza 76, Warszawa-Wesoła
tel.  22 773 79 37
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl