Szybsze konfigurowanie prowadnic liniowych - PROJEKTOWANIE - KONFIGURATOR - PROWADNICE - TECHNIKA PRZEMIESZCZEŃ LINIOWYCH
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Szybsze konfigurowanie prowadnic liniowych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Szybsze konfigurowanie prowadnic liniowych

Szybsze konfigurowanie prowadnic liniowych
fot. Bosch Rexroth AG

Firma Bosch Rexroth rozszerzyła swój internetowy konfigurator wózków i prowadnic szynowych o nowe warianty i funkcje oszczędzające czas.

Firma Bosch Rexroth rozszerzyła swoją ofertę prowadnic liniowych konfigurowanych w trybie online i ułatwiła projektowanie cyfrowe. Konfigurator internetowy obsługuje wózki o zwiększonej wytrzymałości, miniaturowe wózki kulkowe stosowane w technologiach medycznych i wózki wałeczkowe używane np. w celu przenoszenia ładunków, w branży łatwo zbywalnych towarów konsumpcyjnych (FMCG) czy przy produkcji akumulatorów. Dodatkowe opcje przegubów zwiększają elastyczność projektowania w inżynierii mechanicznej. Dwa konfiguratory online dla wózków i prowadnic szynowych są obecnie połączone, dzięki czemu sugestie dotyczące wyboru odpowiedniej części wyświetlają się po jednym kliknięciu. Intuicyjny system z sugestiami dopasowanymi do konkretnych sektorów i zastosowań pozwala zaoszczędzić czas. W rezultacie nawet mniej doświadczeni użytkownicy otrzymują indywidualne sugestie dotyczące produktów.

Firma Bosch Rexroth nie tylko wprowadziła nowe funkcje, lecz rozszerzyła ofertę prowadnic liniowych dostępną w konfiguratorze online. Wózki z serii HD o zwiększonej wytrzymałości są teraz dostępne również w rozmiarach 100 i 125 oraz w wersji ekstradługiej w rozmiarze 65. W trybie online można również konfigurować miniaturowe wózki kulkowe wykorzystywane w branży medycznej i produkcji półprzewodników, a także wózki wałeczkowe używane w celu przenoszenia ładunków, w sektorze FMCG lub przy produkcji akumulatorów.

Konfigurator szyn pozwala teraz skonfigurować nawet 15 części w sposób standardowy, co umożliwia tworzenie wieloczęściowych systemów szynowych. Wykorzystując nowe opcje przegubów modułowych i uniwersalnych, można w elastyczny sposób tworzyć systemy z pojedynczych szyn. Te nowe opcje przegubów zapewniają też większą elastyczność projektowania w inżynierii mechanicznej i ułatwiają optymalizację przechowywania części zamiennych. Przeguby modułowe umożliwiają połączenie nawet ośmiu pojedynczych szyn, a przeguby uniwersalne – połączenie dowolnej liczby pojedynczych szyn z niewielkim ograniczeniem prędkości w celu ochrony prowadnic liniowych.

Możliwości wykorzystania nowych przegubów w inżynierii mechanicznej

Sugestie dotyczące wózków i szyn są dopasowane do konkretnych sektorów i zastosowań. Dzięki temu nawet mniej doświadczeni użytkownicy mogą wybrać i skonfigurować prowadnice liniowe szybko i bez popełniania pomyłek. Jeśli użytkownik przełączy się na drugi konfigurator, wybrany wcześniej rozmiar i konfiguracja techniczna zostaną przeniesione, a system zażąda tylko tych parametrów, które jeszcze nie zostały wprowadzone. Pozwala to uniknąć błędów i duplikacji danych.

Gdy użytkownik wpisze w polu wyszukiwarki oznaczenie kodowe lub numer materiału, produkt zostanie skonfigurowany prawie w całości. W razie potrzeby można go zamówić ponownie lub zmienić.

Finalizując zamówienie, można pobrać dane CAD 3D w konfiguratorze online, wysłać wniosek o konsultacje lub zamówić części prowadnicy bezpośrednio w sklepie internetowym. Wszystko to pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej czasu.

 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl