Ekonomiczne rozwiązanie do przenoszenia małych części - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - BOSCH REXROTH - ELEKTROMECHANIKA - PROCESY PRODUKCYJNE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Ekonomiczne rozwiązanie do przenoszenia małych części
drukuj stronę
poleć znajomemu

Ekonomiczne rozwiązanie do przenoszenia małych części

Ekonomiczne rozwiązanie do przenoszenia małych części
fot. Nowe osie liniowe umożliwiają przenoszenie małych obiektów w środowiskach wrażliwych na koszty. Stanowią alternatywę wobec złożonych rozwiązań pneumatycznych.

Nowe, ultrakompaktowe moduły liniowe SMS pozycjonują obiekty o niewielkiej wadze w sposób precyzyjny i ekonomiczny, ułatwiając elektryfikację procesów.

Firma Bosch Rextroth rozszerzyła swoją ofertę osi liniowych o moduły SMS (Small Modules Screw Driven) – ultrakompaktowe rozwiązania z mechanizmami śrubowo-tocznymi. Te wyjątkowo płaskie i lekkie moduły liniowe nadają się idealnie do prostego pozycjonowania i podawania. Umożliwiają efektywną ekonomicznie elektryfikację procesów z wysoką powtarzalnością.  Są oferowane przez sklep internetowy firmy Bosch Rexroth w pięciu wstępnie zdefiniowanych rozmiarach, od 30 do 120 mm. Każdy zamówiony produkt jest natychmiast dostarczany z magazynu.  Dostępne opcjonalnie zestawy mocujące do silników różnych producentów pozwalają zaoszczędzić jeszcze więcej czasu podczas prac projektowych.

Moduły liniowe są produkowane zgodnie z przyjętymi standardami firmy Bosch Rexroth. Zapewniają znakomity stosunek wartości do ceny i wysoką powtarzalność (do ± 0,005 mm).  Mogą być używane w różnych obszarach, takich jak produkcja artykułów konsumpcyjnych, przemysł opakowaniowy, wytwarzanie półprzewodników i akumulatorów, drukowanie 3D, motoryzacja, technologie medyczne i typowe zastosowania związane z inżynierią mechaniczną.  Celem tych rozwiązań jest pozycjonowanie obiektów o niewielkiej wadze w procesach wrażliwych na koszty o niskiej lub średniej dynamice. Dzięki niskim kosztom cyklu eksploatacji i serwisowania moduły liniowe SMS stanowią również wydajną alternatywę wobec osi sterowanych pneumatycznie.

Osie elektromechaniczne są zbudowane z wyjątkowo płaskich, kompaktowych profili aluminiowych ze zintegrowanymi, precyzyjnymi prowadnicami.  Magnetycznie przymocowane pokrywy stanowią ochronę części wewnętrznych. Oferta obejmuje moduły w pięciu rozmiarach od 30 do 120 mm, o zasięgu ruchu do 1200 mm.

Kompaktowe moduły z opcjonalnym zestawem montażowym do silników

Nowe moduły liniowe SMS można zamawiać bez potrzeby przeprowadzania dodatkowych kalkulacji, korzystając ze zintegrowanego narzędzia do wyboru produktów, dostępnego w sklepie internetowym firmy Bosch Rexroth.  Aby zaoszczędzić jeszcze więcej czasu w trakcie prac projektowych, można skorzystać z odrębnych zestawów mocujących przeznaczonych dla popularnych serwomotorów, dostępnych w formie połączenia kołnierzowego lub bocznego napędu pasowego. Klienci mogą również skorzystać z wielu sterowników napędu i silników firmy Bosch Rexroth. Wszystkie moduły liniowe SMS są dostępne i wysyłane natychmiast z magazynu.

 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl