Farnell sponsorem głównym TEK.day w Gdańsku - PICO - FARNELL - ROHDE & SCHWARZ - TEK.DAY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell sponsorem głównym TEK.day w Gdańsku
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell sponsorem głównym TEK.day w Gdańsku

Farnell sponsorem głównym TEK.day w Gdańsku

Spotkaj się 15 września 2023 r. z zespołem Farnell i partnerskimi dostawcami Pico oraz Rohde & Schwarz na stoisku nr 36 w centrum konferencyjnym AmberExpo. 

Farnell weźmie udział w organizowanym w Gdańsku wydarzeniu TEK.day, gdzie odwiedzający stoisko nr 36 będą mieli okazję spotkać się z lokalnymi przedstawicielami Farnell oraz dostawcami partnerskimi Pico i Rohde & Schwarz.

TEK.day, odbywające się 15 września w zlokalizowanym na gdańskim stadionie centrum konferencyjnym AmberExpo, to jednodniowe wydarzenie zorganizowane z myślą o osobach, które profesjonalnie zajmują się projektowaniem i produkcją elektroniki. Wydarzenie, w którym bierze udział 137 wystawców, łączy w sobie targi, wykłady i imprezy towarzyszące, dając odwiedzającym możliwość spotkania kluczowych dystrybutorów komponentów elektronicznych.

Jako główny sponsor TEK.day 2023, Farnell nawiązał współpracę z Pico i Rohde & Schwarz, aby zaprezentować szeroką ofertę produktów, w tym:

Odwiedzający stoisko nr 36 będą mieli również okazję do interakcji z zespołem Farnell Polska, którego przedstawiciele wezmą udział w TEK.day, w tym kierownik sprzedaży, dyrektor działu sprzedaży i kierownik działu sprzedaży wewnętrznej.

Zuzana Kroupova, dyrektor działu sprzedaży Farnell na Europę Wschodnią, mówi: "Największą zaletą wydarzeń takich jak TEK.day jest to, że jesteśmy w stanie wymienić się wiedzą z odwiedzającymi nasze stoisko, zrozumieć ich potrzeby i zmagania oraz — zarówno — pomóc im, jak i udoskonalić siebie w przyszłości".

Odwiedź Farnell, Pico oraz Rohde & Schwarz 15 września 2023 r. na stoisku nr 36 w centrum konferencyjnym AmberExpo. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
pl.farnell.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl