Nowa generacja zasilaczy marki Rohde & Schwarz - FARNELL - ZASILACZE LABORATORYJNE - ROHDE & SCHWARZ
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa generacja zasilaczy marki Rohde & Schwarz
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa generacja zasilaczy marki Rohde & Schwarz

Nowa generacja zasilaczy marki Rohde & Schwarz
fot. Rohde & Schwarz NGP822

Zasilacze serii NGP800 obejmują pięć modeli o mocy 400 W i 800 W

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, wzbogacił swoją ofertę o nowe zasilacze serii NGP800 firmy Rohde & Schwarz. Na nowej generacji aparaturę serii NGP800 składa się pięć modeli 2- i 4-kanałowych, pracujących z mocą 400 W lub 800 W, przeznaczonych zarówno do zastosowania w laboratoriach badawczych, jak i w zautomatyzowany systemach kontrolnych. Inżynierowie-projektanci i specjaliści od testów, sięgając po nowe produkty, skorzystają z wiodących na rynku możliwości w zakresie interfejsów komunikacyjnych, bezpieczeństwa, zaawansowanych funkcji i elastyczności.

Firma Rohde & Schwarz jest znana z dużej elastyczności tworzonych przez siebie produktów, ich długiej żywotności, niezrównanej jakości, oraz zgodności z różnymi wymaganiami środowiskowymi. Nowe zasilacze serii NGP800 mają 5-calowe wyświetlacze o dużej rozdzielczości z ekranem dotykowym, dzięki którym synchronizacja wyjść, badanie przebiegów czasowych czy rejestrowanie danych na potrzeby dogłębnej analizy stają się bardzo proste. Wszystkie nowe modele są oferowane standardowo z 3-letnią gwarancją. Ponadto do ich zalet należą:

 • Pełna elastyczność: zasilacze mają po dwa lub cztery wyjścia, które można połączyć szeregowo lub równolegle, zwiększając tym samym podawane napięcie lub prąd. Każde z wyjść może pracować niezależnie lub synchronicznie, co pozwala mieć pewność, że sprzęt będzie poprawnie dostarczać moc.
 • Pełne bezpieczeństwo: zabezpieczenie nadprądowe, nadnapięciowe, przeciw przekroczeniu mocy i termiczne chronią obciążenie. Maksymalny prąd, napięcie i moc na wyjściach mogą być ustalane niezależnie dla każdego kanału.
 • Pełnia funkcji: funkcja jednostajnego narastania lub opadania napięcia na wyjściu (EasyRamp), opóźnienia wyjścia oraz generowanie funkcji arbitralnych (QuickArb) pozwalają emulować działanie różnego rodzaju zasilaczy,  w tym i takich, które nie pracują stabilnie. Wśród pozostałych możliwości zasilaczy warto wymienić jednoczesne rejestrowanie napięć i prądów na wszystkich wyjściach, dostępność zapisanych danych w postaci plików .CSV na potrzeby raportów i dokumentacji oraz zdalne monitorowanie w celu poprawy regulacji napięcia.
 • Pełna łączność: złącze USB i interfejs LAN pozwalają zasilaczom serii NGP800 na pracę w zautomatyzowanych systemach testowania i na liniach produkcyjnych, gdzie praca aparatury jest kontrolowana zdalnie. Zasilacze można rozbudować o łączność za pomocą interfejsu GPIB, wyzwalanie z użyciem cyfrowych wejść i wyjść, wejście analogowe oraz obsługę bezprzewodowej sieci Wi-Fi.

Rohde & Schwarz NGP824

  James McGregor, Global Head of Test & Tools w firmie Farnell powiedział: „Niezmiernie się cieszymy, że możemy zaprezentować tę nową serię zasilaczy kolejnej generacji, produkowanych przez firmę Rohde & Schwarz. Stanowią one niewątpliwie ekscytującą rodzinę produktów, która poświadcza nasze ciągłe zaangażowanie w dostarczanie na rynek najlepszej aparatury kontrolno-pomiarowej, spełniającej w tym zakresie wszelkie potrzeby naszych klientów. Nasze partnerstwo z firmą Rohde & Schwarz daje naszym klientom dostęp do dużego wyboru aparatury kontrolno-pomiarowej, łącząc innowacyjne doświadczenia R&S z wiodącą na rynku, globalną siecią dystrybucji i wsparcia firmy Farnell.”

  Farnell oferuje bogaty wybór produktów, które wspierają inżynierów zajmujących się projektowaniem elektroniki oraz jej produkowaniem i testowaniem. Klienci mają też bezpłatny dostęp do materiałów opublikowanych online, kart katalogowych, not aplikacyjnych, filmów wideo i webinariów, umieszczonych na stronie internetowej firmy Farnell, a także do wsparcia technicznego przez 24 godziny na dobę w dni robocze w języku angielskim.

  Wszystkie modele zasilaczy z rodziny Rohde & Schwarz NGP800 są dostępne do nabycia w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, w serwisie element14 w Azji i krajach Pacyfiku oraz w sklepie Newark w Ameryce Północnej.

  follow us in feedly
  REKLAMA

  Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

  Zapisz się
  Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz:  
  Twój pseudonim: Zaloguj
  Twój komentarz:
  dodaj komentarz

  Farnell, An Avnet Company
  Farnell, An Avnet Company
  ul. Canal Road , Leeds
  tel.  00 800 121 29 67
  $nbsp;
  REKLAMA
  REKLAMA
  Nasze serwisy:
  elektrykapradnietyka.com
  przegladelektryczny.pl
  rynekelektroniki.pl
  automatykairobotyka.pl
  budowainfo.pl