Farnell dodaje zasilacze marki Sorensen do swojej bogatej oferty aparatury kontrolno-pomiarowej - FARNELL - ZASILACZE PROGRAMOWALNE - SORENSEN
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell dodaje zasilacze marki Sorensen do swojej bogatej oferty aparatury kontrolno-pomiarowej
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell dodaje zasilacze marki Sorensen do swojej bogatej oferty aparatury kontrolno-pomiarowej

Farnell dodaje zasilacze marki Sorensen do swojej bogatej oferty aparatury kontrolno-pomiarowej
fot. Farnell

Wśród zasilaczy marki Sorensen można znaleźć stałoprądowe przetwornice programowalne, zasilacze biurkowe, liniowe i modułowe o mocy od 30 W do 150 kW.

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, ogłosił rozszerzenie swojej bogatej oferty zasilaczy o wysokiej jakości programowalne przetwornice stałoprądowe marki Sorensen, należącej do koncernu Ametek.

Sorensen to wiodący producent, zajmujący się precyzyjnymi, programowalnymi zasilaczami, przeznaczonymi do badań rozwojowych, testów, pomiarów, sterowania procesami, symulacji szyn zasilających i określonych warunków zasilania w różnorodnych aplikacjach przemysłowych. Wybór produktów marki Sorensen obejmuje biurkowe, modułowe i przeznaczone do montażu w szafach rackowych, przemysłowe podsystemy zasilania, a w tym programowalne przetwornice DC, liniowe przetwornice DC, biurkowe przetwornice DC i modułowe zasilacze stałoprądowe. Wszystkie z nich dostępne są w wersjach o wyjściowej mocy znamionowej w zakresie od 30 W do 150 kW, napięciach wyjściowych z zakresu od 5 V do 1000 V i prądach wyjściowych od 1 A do 8000 A.

Wśród kluczowych produktów Sorensena, dostępnych teraz w firmie Farnell, można znaleźć:

  • DLM600 375–600W – rodzina programowalnych zasilaczy stałoprądowych, przeznaczonych do montażu w szafach rackowych (szerokość połowy szafy): w ramach tej rodziny znaleźć można wysoce stabilne zasilacze o napięciu i prądzie wyjściowym, zmienianych w sposób ciągły. Są one przeznaczone do szerokiego zakresu aplikacji. Do ich głównych cech należy możliwość zdalnego sterowania, programowania analogowego i zgodność z LXI, LAN / RS-232C, IEEE488.2 / RS-232C.
  • DCS 1–3kW – rodzina zasilaczy uniwersalnych: cechuje się zastosowaniem unikalnych technologii, które pozwoliły zapewnić możliwość pracy ciągłej z maksymalną mocą. Ta wysoce niezawodna platforma zasilająca może być sterowana zdalnie, programowo, z wysoką rozdzielczością. Wśród innych cech urządzeń warto wymienić interfejs ethernetowy, pracę w trybie stałego napięcia i stałego prądu, zdalne monitorowanie parametrów zasilania oraz możliwość analogowego sterowania i monitorowania.
  • XG 1500-1700W 1U – rodzina programowalnych zasilaczy stałoprądowych: cechuje się wiodącą na rynku gęstością mocy i jest przeznaczona do zastosowań na liniach produkcyjnych i w laboratoriach, a także u producentów OEM oraz w aplikacjach kontroli jakości. Produkty serii XG mają odizolowane interfejsy – standardowy cyfrowy oraz analogowy, a także uniwersalne wejście AC z korektą współczynnika mocy, wbudowane mechanizmy sekwencjonowania, programowalne opóźnienie zabezpieczeń oraz „zielony” tryb pracy w uśpieniu.


James McGregor, Global Head of Test and Tools w firmie Farnell, powiedział: „Bardzo się cieszymy, że mogliśmy rozszerzyć nasz wybór zasilaczy o produkty marki Sorensen, wzmacniając tym samym naszą już dotąd wiodącą ofertę. Sorensen to firma renomowana i ceniona za bogaty wybór wyrobów, począwszy od zasilaczy biurkowych i modułowych, a kończąc na montowanych w szafach, przemysłowych podsystemach zasilania. Jest nam niezmiernie miło, że jesteśmy jedynym dystrybutorem świadczącym usługi wysokiej jakości w regionie EMEA, który jest w stanie zaoferować ten wspaniały wybór produktów.

Kontynuujemy rozszerzanie naszej oferty produktów i usług, właśnie z pomocą takich wiodących marek jak Sorensen, dzięki czemu nasi klienci otrzymują pełne wsparcie, zarówno w trakcie projektowania, testowania, jak i produkcji.”

Produkty marki Sorensen rozszerzają już i tak wiodący na rynku wybór zasilacz, dostępny w firmie Farnell. Bogata oferta produktowa oraz holistyczne usługi wsparcia firmy Farnell sprawiają, że klienci mogą mieć pewność, że wszystkie ich potrzeby w zakresie badań i pomiarów zostaną spełnione. Ponadto klienci mogą skorzystać ze wsparcia technicznego oraz z bezpośredniego dostępu do specjalistów z dziedziny aparatury kontrolno-pomiarowej – wszystko to dostępne w ramach zobowiązania, jakie stawia sobie Farnell, by wspierać inżynierów niezależnie od ich doświadczenia i poziomu umiejętności.

Zasilacze programowalne marki Sorensen są dostępne w firmie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce oraz w serwisie element14.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl