Automatyczny Montaż Listew Zaciskowych Weidmüller - zobacz pokaz na żywo! - TECHNIKA MONTAŻOWA - MONTAŻ NA SZYNACH - LISTWY ZACISKOWE - WEIDMÜLLER - ELEKTRYCZNA TECHNIKA ŁĄCZENIOWA - WARSAW INDUSTRY WEEK
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Automatyczny Montaż Listew Zaciskowych Weidmüller - zobacz pokaz na żywo!
drukuj stronę
poleć znajomemu

Automatyczny Montaż Listew Zaciskowych Weidmüller - zobacz pokaz na żywo!

Automatyczny Montaż Listew Zaciskowych Weidmüller - zobacz pokaz na żywo!
fot. Weidmüller

Podczas czwartej edycji targów Warsaw Industry Week firma Weidmüller zaprezentuje maszynę i proces montażu listew zaciskowych.

W czasach rosnącej personalizacji i większej presji czasowej, ważne jest aby móc polegać na partnerze, który dotrzyma kroku krótkim terminom realizacji, a także oferuje w dobrych cenach krótkie serie. Dlatego firma Weidmuller wprowadziła usługę „Configure to Order” w ramach której można łatwo skonfigurować i zamówić z opcją szybkiej realizacji w ciągu kilku dni „Fast Delivery Service” spersonalizowane rozwiązania, takie jak listwy zaciskowe, obudowy czy skrzynki elektryczne.

W ramach tej koncepcji firma Weidmüller oferuje wycenę w ciągu kilku godzin, elastyczną produkcję na zamówienie i krótkie czasy dostawy fabrycznie zmontowanych produktów. Kluczem do tego jest nasze oprogramowanie Weidmüller Configurator (WMC), w którym można samodzielnie zaprojektować swoje rozwiązanie, wygenerować automatycznie dokumentację, wysłać ją do Centrum Obsługi Klienta w celu uzyskania oferty oraz zamówić wykonanie. Montujemy je w naszej fabryce w sposób zautomatyzowany. Gwarantuje to szybką realizację, jakość wykonania oraz eliminuje błędy.

Maszynę do montażu listew zaciskowych i proces zaprezentujemy podczas czwartej edycji Targów Warsaw Industry Week. 

Warsaw Industry Week
PTAK Warsaw Expo, Nadarzyn 13-15 listopad 2019
Weidmüller, stoisko E113

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Weidmüller Sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 58, Warszawa
tel.  +48 22 510 09 40
fax.  +48 22 510 09 41
www.weidmuller.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl