Komponenty pomiarowe Schützinger dostępne w firmie Farnell z wysyłką w dniu zamówienia - FARNELL - SCHÜTZINGER
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Komponenty pomiarowe Schützinger dostępne w firmie Farnell z wysyłką w dniu zamówienia
drukuj stronę
poleć znajomemu

Komponenty pomiarowe Schützinger dostępne w firmie Farnell z wysyłką w dniu zamówienia

Komponenty pomiarowe Schützinger dostępne w firmie Farnell z wysyłką w dniu zamówienia
fot. Farnell

Wybór nowych wysokiej jakości elementów do przeprowadzania testów wspiera projektowanie elektroniki i prace konserwacyjne.

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, wzbogacił swoją ofertę o wysokiej jakości produkty wiodącej na rynku firmy Schützinger, która wytwarza złącza, sondy, zaciski i przewody do testowania. Na magazyny Farnella wprowadzono tym samym niemal 500 różnych nowych elementów, dostępnych do wysyłki w dniu zamówienia.

Wysoce niezawodne, precyzyjne komponenty kontrolno-pomiarowe to idealne elementy do wykorzystania podczas rozwijania nowych produktów, prowadzenia kontroli jakości na taśmach produkcyjnych i w ramach przeprowadzania prac serwisowych, znajdujące zastosowanie w szerokim zakresie branż przemysłu. Wśród obszarów, w których podzespoły te świetnie się sprawdzają warto wymienić motoryzację, oświetlenie niskonapięciowe, technologie typowe dla kolejnictwa i inżynierię mechaniczną.

James McGregor, Global Head of Test and Tools w firmie Farnell mówi: „Farnell nie przestaje inwestować w innowacyjne marki, które dostarczają najnowocześniejsze technologie, a jednocześnie zapewnia swoim klientom dostęp do pełnego wyboru produktów potrzebnych do prowadzenia testów i pomiarów, wspierając tym samym zarówno projektantów elektroniki, jak i osoby zajmujące się pracami konserwacyjnymi. Firma Schützinger wytwarza sprzęt kontrolno-pomiarowy w Niemczech już od ponad 60 lat. Jej zaangażowanie w utrzymanie wysokiej jakości wyrobów sprawia, że firma ta cieszy się zaufaniem i uznaniem klientów z całego Świata.”

„Wszystkie produkty marki Schützinger są zaprojektowane tak, by zapewnić maksymalną funkcjonalność i jak najwyższą efektywność. Wprowadzenie tej rodziny wysokiej jakości, precyzyjnych komponentów kontrolnych tym bardziej pokazuje zaangażowanie firmy Farnell względem swoich klientów, którzy będą mogli teraz przeprowadzać badania produktów z zachowaniem wysokiej pewności uzyskiwanych wyników.”

Wśród produktów wprowadzonych teraz do oferty firmy Farnell znajdują się sondy i przewody pomiarowe, złącza banankowe, terminale, gniazda, krokodylki, przejściówki i różne szybkozłączki.

Farnell oferuje klientom wsparcie techniczne w dni robocze, przez 24 godziny na dobę, świadczone w ramach własnego zespołu specjalistów z zakresu badań i pomiarów. Ponadto zapewnia bezpłatny dostęp do materiałów online, kart katalogowych, not aplikacyjnych, filmików wideo i webinariów.

Komponenty pomiarowe firmy Schützinger są dostępne w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce oraz w serwisie element14 w Azji i krajach Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl