Komponenty pomiarowe Schützinger dostępne w firmie Farnell z wysyłką w dniu zamówienia - FARNELL - SCHÜTZINGER
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Komponenty pomiarowe Schützinger dostępne w firmie Farnell z wysyłką w dniu zamówienia
drukuj stronę
poleć znajomemu

Komponenty pomiarowe Schützinger dostępne w firmie Farnell z wysyłką w dniu zamówienia

Komponenty pomiarowe Schützinger dostępne w firmie Farnell z wysyłką w dniu zamówienia
fot. Farnell

Wybór nowych wysokiej jakości elementów do przeprowadzania testów wspiera projektowanie elektroniki i prace konserwacyjne.

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, wzbogacił swoją ofertę o wysokiej jakości produkty wiodącej na rynku firmy Schützinger, która wytwarza złącza, sondy, zaciski i przewody do testowania. Na magazyny Farnella wprowadzono tym samym niemal 500 różnych nowych elementów, dostępnych do wysyłki w dniu zamówienia.

Wysoce niezawodne, precyzyjne komponenty kontrolno-pomiarowe to idealne elementy do wykorzystania podczas rozwijania nowych produktów, prowadzenia kontroli jakości na taśmach produkcyjnych i w ramach przeprowadzania prac serwisowych, znajdujące zastosowanie w szerokim zakresie branż przemysłu. Wśród obszarów, w których podzespoły te świetnie się sprawdzają warto wymienić motoryzację, oświetlenie niskonapięciowe, technologie typowe dla kolejnictwa i inżynierię mechaniczną.

James McGregor, Global Head of Test and Tools w firmie Farnell mówi: „Farnell nie przestaje inwestować w innowacyjne marki, które dostarczają najnowocześniejsze technologie, a jednocześnie zapewnia swoim klientom dostęp do pełnego wyboru produktów potrzebnych do prowadzenia testów i pomiarów, wspierając tym samym zarówno projektantów elektroniki, jak i osoby zajmujące się pracami konserwacyjnymi. Firma Schützinger wytwarza sprzęt kontrolno-pomiarowy w Niemczech już od ponad 60 lat. Jej zaangażowanie w utrzymanie wysokiej jakości wyrobów sprawia, że firma ta cieszy się zaufaniem i uznaniem klientów z całego Świata.”

„Wszystkie produkty marki Schützinger są zaprojektowane tak, by zapewnić maksymalną funkcjonalność i jak najwyższą efektywność. Wprowadzenie tej rodziny wysokiej jakości, precyzyjnych komponentów kontrolnych tym bardziej pokazuje zaangażowanie firmy Farnell względem swoich klientów, którzy będą mogli teraz przeprowadzać badania produktów z zachowaniem wysokiej pewności uzyskiwanych wyników.”

Wśród produktów wprowadzonych teraz do oferty firmy Farnell znajdują się sondy i przewody pomiarowe, złącza banankowe, terminale, gniazda, krokodylki, przejściówki i różne szybkozłączki.

Farnell oferuje klientom wsparcie techniczne w dni robocze, przez 24 godziny na dobę, świadczone w ramach własnego zespołu specjalistów z zakresu badań i pomiarów. Ponadto zapewnia bezpłatny dostęp do materiałów online, kart katalogowych, not aplikacyjnych, filmików wideo i webinariów.

Komponenty pomiarowe firmy Schützinger są dostępne w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce oraz w serwisie element14 w Azji i krajach Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl