Największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego rozpoczną się 17 września 2019 r. na prawie 4 ha urokliwie położonego terenu u stóp Dębowca i Szyndzielni, zarówno w nowoczesnej hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych czy terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych eksponatów a zwiedzający – zapoznać się z prezentowanymi nowymi technologiami, na przykład w zakresie w prac pod napięciem na liniach napowietrznych niskiego i średniego napięcia.
Przez trzy dni w Bielsku-Białej będą spotykać się czołowi przedstawiciele sektora elektroenergetycznego i poznawać najnowsze rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne a także dyskutować o rozwoju tej strategicznej branży.
Wśród eksponatów nie zabraknie urządzeń rozdzielczych wysokich i niskich napięć, transformatorów, generatorów czy silników, agregatów prądotwórczych i UPS-ów, odnawialnych źródeł energii, układów automatyki, sterowania, pomiarów i diagnostyki, kabli i przewodów, słupów, i opraw oświetleniowych, podnośników i specjalistycznych pojazdów dla energetyki, osprzętu sieciowego i instalacyjnego, energooszczędnych źródeł światła, maszyn i narzędzi dla budownictwa energetycznego a także rozwiązań informatycznych czy ofert usług dla branży energetycznej i wiele jeszcze innych innowacyjnych rozwiązań.
Wśród 700 wystawców z 24 krajów Europy, Azji i USA spotkamy zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość znaczących krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu i efektywnemu wytwarzaniu oraz dostarczaniu energii elektrycznej.
Najbardziej innowacyjne produkty zostaną zapewne zgłoszone przez wystawców do konkursu „na szczególnie wyróżniający się produkt”, w którym – wśród kilkunastu prestiżowych wyróżnień możemy wymienić: Puchar Ministra Energii, Puchar PTPiREE, Medal Prezesa SEP, medale i statuetki Partnerów targów czy też „Złoty Lew” im. Kazimierza Szpotańskiego.
Jak co roku, targom towarzyszyć będą konferencje organizowane przez izby i stowarzyszenia patronujące targom, warsztaty organizowane przez PTPiREE, czy seminaria promocyjne wystawców.
Szczególne zainteresowanie wzbudzi zapewne konferencja na temat jakości dostaw wyrobów i robót w procesach realizacji inwestycji sieciowych, której organizatorem jest ZIAD Bielsko-Biała wraz z partnerami targów (PSE, TAURON Dystrybucja, SEP.)
Natomiast Bielsko-Bialski Oddział SEP – z okazji obchodzonego w tym roku 100-lecia Stowarzyszenia Elektryków Polskich, zaprasza na okolicznościową konferencję, na której – oprócz referatu historycznego, zostaną przedstawione też bardzo aktualne prezentacje związane z nadchodzącymi przeobrażeniami w energetyce.
W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Branży Elektroenergetycznej zapraszamy na interesującą debatę na temat roli polskich firm w realizacji nadchodzącej transformacji energetycznej w Polsce, intrygująco zatytułowanej „Liderzy czy statyści?”
Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki wraz z KIGEiT, POLLIGHTING i SHE pragną natomiast podczas swojej konferencji zwrócić uwagę na pojawiające się na polskim rynku wadliwe artykuły elektroinstalacyjne nie spełniające (mimo zapewnień) aktualnych wymagań.
Ważną informacją dla wystawców jest zapewne uznanie przez Prezes Urzędu Patentowego targów ENERGETAB 2019 za „wystawę publiczną”, dającą pierwszeństwo do uzyskania prawa ochronnego lub prawa z rejestracji, w przypadku wystawienia na niej wzoru użytkowego albo wzoru przemysłowego.
Aby uzyskać aktualne i szczegółowe informacje o organizowanych podczas targów konferencjach, seminariach, okolicznościowych zebraniach oraz innych ciekawych wydarzeniach, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej targów: energetab.pl
Zapraszamy zatem do Bielska–Białej na 32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019.
REKLAMA |
REKLAMA |
REKLAMA |