SylSmart - proste i skalowalne systemy oświetlenia z komunikacją via Bluetooth® Low Energy - OŚWIETLENIE LED - RS COMPONENTS - OSRAM SYLVANIA - BLUETOOTH LOW ENERGY - SYLSMART - BLE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności SylSmart - proste i skalowalne systemy oświetlenia z komunikacją via Bluetooth® Low Energy
drukuj stronę
poleć znajomemu

SylSmart - proste i skalowalne systemy oświetlenia z komunikacją via Bluetooth® Low Energy

SylSmart - proste i skalowalne systemy oświetlenia z komunikacją via Bluetooth® Low Energy
fot. SylSmart

Wyspecjalizowana rodzina lamp LED, przełączników z funkcją gromadzenia energii i czujników obecności w pomieszczeniu komunikujących się bezprzewodowo z urządzeniami obsługującymi technologię BLE i aplikacją mobilną.

Wielokanałowy dystrybutor RS Components (RS) wzbogaca swoją ofertę rozwiązań z zakresu budynków inteligentnych o systemy oświetlenia SylSmart, obszerną gamę rozwiązań firmy Sylvania stworzonych z myślą o łatwości identyfikacji, instalacji i wdrożenia do eksploatacji.

Inteligentne systemy oświetlenia zapewniają użytkownikom większą kontrolę nad oświetleniem otoczenia i pomagają firmom w obniżeniu kosztów energii. Wnętrza mogą wyglądać bardziej przytulnie, wystawy mogą być bardziej zachęcające, a biura mogą sprzyjać większej produktywności. Oferowana przez firmę RS nowa seria SylSmart upraszcza wdrażanie dzięki użyciu płaskich panelowych i okrągłych modułów oświetleniowych LED, czujników oświetlenia zewnętrznego oraz czujników obecności w pomieszczeniu i przełączników ściennych, które można łatwo połączyć przy użyciu wbudowanej technologii Bluetooth® Low Energy (BLE).

Łatwa instalacja dzięki minimalnym wymaganiom w zakresie okablowania oraz możliwość parowania urządzeń przy użyciu aplikacji pozwalają na szybkie przygotowanie systemu do pracy. Użytkownik może sterować oświetleniem za pomocą intuicyjnej aplikacji SylSmart na urządzenia mobilne lub przełączników ściennych oraz tworzyć grupy oświetlenia, aranżować scenariusze oświetleniowe i programować włączanie, wyłączanie oraz przyciemnianie oświetlenia w zależności od pory dnia, warunków zewnętrznych i obecności osób w pomieszczeniu. Dodawanie nowych lamp, przełączników czy czujników jest szybkie i łatwe, co zapewnia opłacalną skalowalność całego systemu.

Syl-Lighter LED II SSC

Syl-Lighter LED II SSC to okrągła, wpuszczana oprawa sufitowa o mocy 21 W w aluminiowej obudowie przeznaczona do montażu w otworach o średnicy 205 mm. Start Flat Panel LED to oferujący możliwości przyciemniania moduł o wymiarach 595 mm × 595 mm, wysokości 10,5 mm i mocy 40 W wyposażony w matowy dyfuzor z poliwęglanu. Obie lampy dają białe światło o zimnej barwie 4000 K CCT i zapewniają wysoką wierność odwzorowania kolorów (współczynnik CRI 80). Urządzenia te mogą być podłączane bezpośrednio do linii napięcia AC. Obsługują pełne sterowanie bezprzewodowe przy użyciu przełącznika ściennego lub aplikacji SylSmart.

Dwuklawiszowy przełącznik SylSmart ma kolor biały i przeznaczony jest do montażu na ścianie. Wbudowana komunikacja bezprzewodowa oraz technologia niewymagająca używania baterii upraszczają instalację i umożliwiają swobodne umiejscowienie lub zmianę miejsca instalacji. Przełącznik jest zasilany przy użyciu technologii gromadzenia energii i może być zamontowany na powierzchni lub w puszce.

Bezprzewodowy czujnik pokojowy SylSmart Standalone monitoruje oświetlenie zewnętrzne oraz obecność osób w pomieszczeniu i przeznaczony jest do montażu wpuszczanego z bezpośrednim połączeniem z linią napięcia AC, bez użycia kabli sterujących. Zasięg wykrywania obecności wynosi do siedmiu metrów, a regulowane opóźnienie czasowe można ustawić w zakresie od 10 sekund do 99 minut.

Projektanci czy instalatorzy mogą łatwo skonfigurować inteligentny system oświetlenia dla dowolnego budynku bądź dowolnej przestrzeni, wykorzystując w wybrany sposób lampy, przełączniki i czujniki. Aplikacja SylSmart, którą można pobrać bezpłatnie, ułatwia konfigurację i codzienne użytkowanie systemu.

Rozwiązania oświetleniowe SylSmart firmy Sylvania dostępne są w RS w regionie EMEA oraz Azji i Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl