Zasilacze Quint Power do montażu na szynie DIN zapewniające dynamiczne wzmocnienie dla obciążeń o dużym prądzie rozruchowym - ZASILANIE - PHOENIX CONTACT - RS COMPONENTS - ZASILACZE PRZEMYSŁOWE - ZASILACZE NA SZYNĘ DIN - QUINT POWER
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zasilacze Quint Power do montażu na szynie DIN zapewniające dynamiczne wzmocnienie dla obciążeń o dużym prądzie rozruchowym
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zasilacze Quint Power do montażu na szynie DIN zapewniające dynamiczne wzmocnienie dla obciążeń o dużym prądzie rozruchowym

Zasilacze Quint Power do montażu na szynie DIN zapewniające dynamiczne wzmocnienie dla obciążeń o dużym prądzie rozruchowym
fot. Phoenix Contact

Najnowsza rodzina zasilaczy Quint Power firmy Phoenix Contact oferuje wiele funkcji oraz moc znamionową do 100 W.

Firma RS Components (RS), globalny dystrybutor produktów dla inżynierów, oferuje najnowsze przeznaczone do montażu na szynie DIN zasilacze Quint Power firmy Phoenix Contact zapewniające łatwy dostęp do innowacyjnych funkcji oraz elastyczność i oszczędność miejsca.

Urządzenia Quint Power 4. generacji oferują moc znamionową do 100 W, napięcie wyjściowe 24 V oraz prąd znamionowy 1,3 A, 2,5 A lub 3,8 A. Są to pierwsze urządzenia z serii Quint Power o mocy poniżej 100 W wyposażone w funkcję dynamicznego wzmocnienia firmy Phoenix Contact, która umożliwia dostarczenie do 200% znamionowego natężenia prądu przez maksymalnie pięć sekund, co pozwala na uruchamianie obciążeń wykazujących się wysokim, krótkotrwałym zapotrzebowaniem początkowym.

Modele o prądzie znamionowym 1,3 A i 2,5 A oferują także wzmocnienie statyczne umożliwiające w dowolnej chwili pracę przy przetężeniu do 25% przez pięć sekund, co pozwala na obsługę nagłych skoków natężenia.

Inne funkcje podnoszące wartość tych urządzeń obejmują: prewencyjne monitorowanie działania umożliwiające ostrzeganie o stanach krytycznych jeszcze przed wystąpieniem błędu oraz konfigurowalna sygnalizacji DC OK lub możliwość określenia progów mocy, co pozwala użytkownikowi dostosować monitorowanie parametrów wyjściowych do specyfiki zastosowania. Szeroki zakres napięcia wejściowego — od 85 do 264 V AC oraz od 88 do 350 V DC — zapewnia elastyczność umożliwiającą zasilanie z różnych źródeł, takich jak linie AC w różnych krajach lub magistrale DC, zespoły akumulatorów albo systemy zasilania przemysłowego.

Zasilacze Quint Power mogą pracować w temperaturze otoczenia od -25°C do 70°C, ich wąska i płaska konstrukcja o wysokości 90 mm pozwala oszczędzić miejsce w obudowach, a sprawność do 93,7% zapobiega nadmiernemu wzrostowi temperatury i zmniejsza zużycie energii.

Zasilacze do montażu na szynie DIN Quint Power firmy Phoenix Contact dostępne są w RS w regionie EMEA oraz Azji i Pacyfiku. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Phoenix Contact Sp. z o.o.
Phoenix Contact Sp. z o.o.
ul. Bierutowska 57-59, Wrocław
tel.  071 39 80 410
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl