Nowa wersja złączy HARTING PushPull przeznaczonych do zastosowań przemysłowych - HARTING - RS COMPONENTS - ZŁĄCZA PRZEMYSŁOWE - PRZEMYSŁ 4.0 - PUSH PULL
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa wersja złączy HARTING PushPull przeznaczonych do zastosowań przemysłowych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa wersja złączy HARTING PushPull przeznaczonych do zastosowań przemysłowych

Nowa wersja złączy HARTING PushPull przeznaczonych do zastosowań przemysłowych
fot. Nowe złącza HARTING z serii PushPull V4

Druga generacja rozwiązań PushPull zapewnia dużą elastyczność, pewniejsze połączenie i większą niezawodność w zastosowaniach Przemysł 4.0

Firma RS Components (RS), globalny dystrybutor wielokanałowy, ogłosiła wprowadzenie do oferty złączy HARTING z serii PushPull V4 przeznaczonych do różnych zastosowań przemysłowych.

Przemysłowa seria PushPull obejmuje złącza przeznaczone do przesyłania danych, sygnałów oraz zasilania i zapewnia dużą elastyczność modułową, dzięki czemu nadaje się idealnie do zastosowań typu Przemysł 4.0, zapewniając szybką i łatwą obsługę oraz wytrzymałość i szeroki zakres zastosowań. Na przykład procesy produkcji przemysłowej są w coraz większym stopniu zależne od rozwiązań modułowych i elastycznych, w szczególności w zakresie okablowania oraz technik zakańczania przewodów. Przestoje w produkcji spowodowane pracami serwisowymi i konwersyjnymi mogą prowadzić do powstania znaczących kosztów. Jednak w przypadku konieczności konwersji lub nawet zmiany lokalizacji instalacji przemysłowej system PushPull umożliwia szybkie rozłączenie i ponowne podłączenie procesów przemysłowych.

Druga generacji produktów PushPull V4 wyróżnia się nowym wyglądem i dodatkowymi zaletami. Jest na przykład wyposażona w obudowy z nowego materiału, zaprojektowanego w celu zapewnienia ochrony przed działaniem bardzo agresywnych substancji chemicznych, takich jak olej używany w tokarkach czy frezarkach.

Nowe wersje produktów zapewniają także większe bezpieczeństwo dzięki blokadzie złącza wtykowego. Jest to dodatkowa blokada obrotowa zabezpieczająca element blokujący złącza PushPull po jego wsunięciu, co pozwala zwiększyć niezawodność procesów. Nowe złącza PushPull mają tylko jeden zacisk kablowy (w poprzednich modelach używano trzech) i umożliwiają stosowanie kabli o większej średnicy, od 4,5 do 10 mm, co ułatwia użytkownikom rozwiązanie problemów z przeciekami lub niewystarczającym odciążeniem przewodów.

Produkty z tej serii są także wyposażone w zestaw oznaczeń w dwóch kolorach. Pierwsze oznaczenie ułatwia podłączanie dzięki wskazaniu prawidłowej orientacji złącza i gniazda. Drugie pozwala na łatwą identyfikację prawidłowego połączenia, w szczególności w przypadku, gdy obok siebie jest podłączanych wiele złączy PushPull. W ten sposób eliminowane są błędy w okablowaniu i skracany jest czas instalacji.

Złącza HARTING z serii PushPull V4 są obecnie dostępne w RS w regionie EMEA oraz Azji i Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl