Kanały grzebieniowe i wentylatory filtrujące Weidmüller - SZAFY STEROWNICZE - WEIDMÜLLER - KANAŁY GRZEBIENIOWE - WENTYLATORY FILTRUJĄCE - KANAŁY BAZHALOGENOWE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Kanały grzebieniowe i wentylatory filtrujące Weidmüller
drukuj stronę
poleć znajomemu

Kanały grzebieniowe i wentylatory filtrujące Weidmüller

Kanały grzebieniowe i wentylatory filtrujące Weidmüller
fot. Weidmüller

Infrastruktura szafy sterowniczej – wszystko od jednego producenta

Let’s connect.

Aby zapewnić kompleksowość swojej oferty firma Weidmüller rozszerzyła asortyment komponentów do szaf sterowniczych o solidne kanały grzebieniowe i energooszczędne wentylatory filtrujące. Pakiet oferowanych już rozwiązań został uzupełniony o elementy infrastruktury, które w ogólnym kontekście budowy szaf, stanowią ważną podstawę dla efektywnego planowania, instalacji i eksploatacji.

Dobrze zorganizowane i zabezpieczone przewody i kable to solidna baza szafy sterowniczej. Wysoka jakość kanałów grzebieniowych Weidmüller ułatwia tworzenie trwałych tras kablowych, bez skręceń. Oferujemy między innymi kanały bazhalogenowe, odporne na temperaturę od -25°C do maksymalnie 120°C. Praktyczne uchwyty przytrzymujące zainstalowane przewody i kable oraz precyzyjnie wykonane otwory zgodnie z normą DIN EN 50085-2-3 ułatwiają instalację. Przemyślany mechanizm zamykania zapewnia bezpieczne dopasowanie pokryw korytek. O jakości stanowią praktyczne szczegóły wykonania.

Nowe wentylatory i komponenty do sterowania temperaturą szaf Weidmüller zapewniają działanie w wielu różnych warunkach. Z uwagi na zmniejszone zużycie energii oraz jednoczesne zwiększenie natężenia przepływu powietrza, nowe wentylatory z filtrem zapewniają bezpieczne i ekonomiczne chłodzenie szaf sterowniczych. Ponadto faliste wkłady filtracyjne IP55 oferują czas pracy trzy razy dłuższy od wkładów konwencjonalnych, dzięki zwiększonej powierzchni. Dopracowane szczegóły, takie jak mechanizm zatrzaskowy na wszystkich czterech rogach czy funkcjonalne pokrywy klapkowe, umożliwiają szybki montaż bez użycia narzędzi, co powoduje oszczędność czasu i kosztów.

Postępująca cyfryzacja przemysłu zwiększa udział aktywnej elektroniki w szafach sterowniczych, co prowadzi do gęstszego upakowania znajdujących się w nich podzespołów. Nowe wentylatory filtrujące Weidmüller umożliwiają wydajne chłodzenie aparatury i w ten sposób wydłużają okres eksploatacji podzespołów elektronicznych.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Weidmüller Sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 58, Warszawa
tel.  +48 22 510 09 40
fax.  +48 22 510 09 41
www.weidmuller.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl