Firma RS Components (RS), globalny dostawca produktów dla inżynierów, poinformowała o wprowadzeniu do oferty nagradzanego, sieciowego systemu Internetu Rzeczy (IoT) firmy ABUS - producenta niezawodnych rozwiązań kontroli dostępu dla małych i średnich budynków komercyjnych i przemysłowych.
wAppLoxx firmy ABUS to niezwykle innowacyjne rozwiązanie profesjonalnej kontroli dostępu, które zostało wyróżnione nagrodą iF Design Award 2017 i pozwala na zarządzanie dostępem aż do 20 par drzwi w budynkach i obiektach. Prosty w użyciu system działa w oparciu o sieć i pozwala firmom swobodnie ustalać prawa dostępu, a także wprowadzać szybkie modyfikacje, gdy zaisnieje potrzeba uwzględnienia zmian w personelu. Rozwiązanie posiada również dedykowaną aplikację, dzięki której zmiany ustawień można wprowadzać kilkoma kliknięciami na ekranie smartfona lub tabletu.
Rozwiązanie wAppLoxx łączy w sobie możliwości tradycyjnych systemów kontroli dostępu z elastycznością i wygodą zarządzania przez stronę www lub intranet. Umożliwia szybkie i łatwe określenie praw dostępu dla maks. 150 osób, pozwalając przy tym na przyznanie im osobnych praw wstępu do konkretnych biur, archiwów czy też obszarów wrażliwych w laboratoriach, magazynach leków i towarów itp. Rozwiązanie wAppLoxx można także połączyć przewodowo z systemami alarmowymi, co pozwala uniknąć fałszywych alarmów i uzyskać optymalną kontrolę budynku.
System zawiera moduł sterujący, który łączy się z 20 elektronicznymi wkładkami zamkowymi wAppLoxx o dwóch gałkach wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej i wykończonych nakładkami z tworzywa sztucznego. Solidnie wykonane wkładki zamkowe zintegrowane są z zabezpieczonymi przed zapisem znacznikami transponderowymi MIFARE DESFire. Łączą się one bezprzewodowo z modułem sterującym przy użyciu 128-bitowego szyfrowania AES. Dostępne są dwa rodzaje tych wkładek: jeden pozwala na kontrolę dostępu, a drugi umożliwia dodatkowo sterowanie systemem alarmowym.
Sieciowy system kontroli dostępu wAppLoxx firmy ABUS to nowość w ofercie RS przeznaczonej dla Przemysłowego Internetu Rzeczy. System jest już dostępny w krajach EMEA oraz w regionie Azji i Pacyfiku.
REKLAMA |
REKLAMA |
REKLAMA |