ABB członkiem Polskiego Komitetu Światowej Rady Energetyki - ABB - POLSKI KOMITET ŚWIATOWEJ RADY ENERGETYKI
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności ABB członkiem Polskiego Komitetu Światowej Rady Energetyki
drukuj stronę
poleć znajomemu

ABB członkiem Polskiego Komitetu Światowej Rady Energetyki

ABB członkiem Polskiego Komitetu Światowej Rady Energetyki
fot. ABB

ABB została włączona do Polskiego Komitetu Światowej Rady Energetyki, który wspiera rozwój i pokojowe wykorzystanie zasobów energetycznych świata.

Wartości reprezentowane zarówno przez Polski Komitet Światowej Rady Energetyki, jak i przez samą Radę – m.in. propagowanie postępu technicznego w energetyce oraz poszanowanie dla środowiska – są bliskie wartościom, jakimi kieruje się ABB. Dzięki nawiązanej współpracy firma będzie mogła dzielić się swoją wiedzą z pozostałymi członkami Komitetu, by wspólnie działać na rzecz poprawy polityki energetycznej świata. W Polsce ABB obecna jest od 25 lat. Spółka od początku swojej działalności angażuje się aktywnie w modernizację polskiej energetyki i przemysłu. Doskonała znajomość krajowego rynku, jego potrzeb i możliwości, a także doświadczenie w zakresie nowoczesnych technologii, będą cennym wkładem w prace Polskiego Komitetu ŚRE.

– Jesteśmy liderem technologii dla energetyki i automatyki. Co roku Grupa ABB inwestuje około 1,5 mld dolarów w obszar badań i rozwoju. Czujemy się więc odpowiedzialni za przyszłość rynku światowej energetyki. Wierzymy, że 125 lat doświadczenia stojącego za naszą firmą to cenne źródło wiedzy, którą będziemy mogli dzielić się z innymi członkami Komitetu i wspólnie wpływać na budowę bezpieczeństwa energetycznego naszego kraju – powiedział Paweł Łojszczyk, dyrektor zarządzający ABB w Polsce.

ABB dołączyła do prestiżowego grona członków wspierających Polski Komitet Światowej Rady Energetyki. Wspólnie członkowie Polskiego Komitetu działają na rzecz propagowania postępu technicznego i ekonomicznego w sektorze energetyki oraz racjonalnego wykorzystania energii i poszanowania ochrony środowiska. Współdziałają z organizacjami w dziedzinie energetyki, a także współpracują z organami władzy i administracji państwowej w zakresie kształtowania kierunków polityki energetycznej.

Polski Komitet Światowej Rady Energetyki istnieje od ponad 90 lat, Polska była jednym z krajów założycieli Rady. ŚRE działa w 90 krajach, propagując postęp techniczny i ekonomiczny w sektorze energetyki.

Źródło: ABB

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
ABB Sp. z o.o.
ul. Żegańska 1, Warszawa
tel.  +48 22 223 77 77
www.abb.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl