Schneider, Legrand a może ABB? Która markę preferujecie. - Elektroinstalatorzy - instalacje elektryczne - str. 3
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Elektroinstalatorzy - instalacje elektryczne Schneider, Legrand a może ABB? Która markę preferujecie.
REKLAMA
REKLAMA

Schneider, Legrand a może ABB? Która markę preferujecie.

Brak awataru
Adam Rychlewski

Na Hagera albo Schneidera to trzeba mieć pieniądze. Jak nie ma pieniędzy pozostaje Schrack, Chint lub Legrand.

cytuj zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
PacMan
PiotrOleśnica
 

Eaton (Moeller) moim zdaniem trochę przereklamowany - jakość wydaje mi się już nie ta co kilka lat temu. A Legrand... nie chcę mieć z tą aparaturą nic do czynienia (przynajmniej jeśli chodzi o modułówkę).

Eaton (Moeller) to shit - ile raz robię zakupy w hurtowni, kupuję modułówkę i w projekcie mam narzuconego Moellera, tyle razy trafia mi się jakiś wadliwy moduł, najczęściej nadprądówka. Oczywiście w hurtowni wymieniają mi to ale jakbym sam miał wybierać to ABB, Schrack lub Hager.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Brak użytkownika

A co myślicie o osprzęcie firmy VIMAR?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Paweł Mikołajczyk

w dobrej cenie można kupić aparaturę modułową Schneidera serii K60, z górnej półki mogę policić Hagera:))

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Alek Knuter

OSPEL, bo za niedużą kasę masz swietną jakosc

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Jan Niezbędny

Jak chcecie iść w ciekawy design i macie sporo kasy to GIRA będzie dobrym rozwiązaniem.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
TEM
Jeśli chodzi o modułowy osprzęt elektroinstalacyjny i ciekawy design to polecam TEM który oczywiście również pasuje w tradycyjne puszki 60tk oraz puszki systemowe gdzie w jedną ramkę można zamieścić do 7 modułów które można dowolnie konfigurować. Z niewiadomych mi podwodów mam problem z zamieszczeniem zdjęcia aczkolwiek zapraszam na www.tem.com.pl ceny również przyzwoite. Co do jakośći to od 2 lat słuchacze łódzkej szkoły nowoczesnych technologii praktykując na tym osprzęcie  intensywnie go eksploatują a do tej pory nic się nie zepsuło.
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Kazimierz Krawczyk

Ja polecam Schneidera, włączniki może nie są jakieś nowoczesne ale takie dość typowe i do tego solidnie wykonane. Na pewno posłużą lata. Ja od siebie poleciłbym jeszcze gniazdka firm takich jak ospel albo berker - ta druga firma ma w swojej ofercie bardzo ciekawe, nowoczesne gniazdka i włączniki a dodaktowo w przyzwoitej cenie tak więc polecam!!!

Ostatnio edytowane 09.09.2014 przez elektroonline.pl. Powód: spam
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Marcin Korek

Korzystając z okazji, że dyskutujecie o Schneiderze, chciałbym zapytać, czy ktoś miał do czynienia z falownikami tego producenta? Zastanawiam się co będzie najlepszym wyborem i faktycznie Schneider póki co to chyba przodująca opcja. Ale alternatyw jest tak dużo, że szkoda byłoby kupić coś gorszego lub przepłacić. Z racji renomy sklepu zastanawiam się nad tą 10-12 dostępną na www.qnisz.pl

z góry dzięki za pomoc :)

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Robert Doniecek

ja chyba polecałbym schneidera albo legranda, być może legrand odrobinę tańszy, ale jak ma służyć na lata to chyba warto zapłacić te 20/30 zł więcej? Zerknij tutaj: http://www.dobregniazdka.pl/kategoria/legrand/1

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
TEM
Michał Kiełczak
 

W firmie, w której pracuję wszędzie gdzie się da wkładają osprzęt Schracka. Mają praktycznie wszystko w ofercie i są dwa razy tańsi niż np Legrand. A wcale nie są słabszej jakości więc po co przepłacać?

A cześć modułowa Scharcka to TEM Modul tylko obrandowana jako Schrack :)

Ostatnio edytowane 15.10.2014 przez elektroonline.pl. Powód: nieprawidłowe cytowanie
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Brak użytkownika

Witam.Ja stosuję osprzęt ABB nigdy nie miałem problemów,w sumie to każdy ma swoją ulubioną firmę.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
TEM

Dokładnie. Każdy poleca to co lubi, na czym pracuje albo czym handluje włączając antyreklamy z takich samych powodów :))))

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
jamzak kazmaj

A czy w zachwalanych przez was ofertach znajdę tak minimalistyczny i jednocześnie kolorowy wybór jak w Legrandzie? Podoba mi się ich osprzęt, ale nie wiem, czy warto przepłacać...

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
PacMan
jamzak kazmaj
 

A czy w zachwalanych przez was ofertach znajdę tak minimalistyczny i jednocześnie kolorowy wybór jak w Legrandzie? Podoba mi się ich osprzęt, ale nie wiem, czy warto przepłacać...

O gustach się nie dyskutuje. W Polsce cena najczęściej decyduje o wyborze osprzętu.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl