Problem z gładzią - Inteligentny dom
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Mouser Electronics Poland   Bosch Rexroth Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Inteligentny dom Problem z gładzią
REKLAMA
REKLAMA

Problem z gładzią

Brak awataru
piotr rak

Nałożyłem gładź Eco Line ręcznie pacą i po wyschnięciu przy szlifowaniu masa się kruszy i wypada w niektórych miejscach kawałkami zamiast gładko się ścierać. Co mogłem zrobić źle?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Eryk SP

To zazwyczaj oznacza że warstwa była nałożona za grubo, przy przekroczeniu 2mm produkt może wysychać nierównomiernie co prowadzi do słabszej struktury i kruszenia przy szlifowaniu. Drugi częsty powód to brak gruntowania podłoża, bez gruntu przyczepność do tynku jest słabsza i warstwa się odspaja. Sprawdź też czy podłoże było odpowiednio oczyszczone z kurzu i zatłuszczeń przed nakładaniem, bo zanieczyszczenia również osłabiają przyczepność.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl