Piękne i duże okna w domu - Oświetlenie
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Oświetlenie Piękne i duże okna w domu
REKLAMA
REKLAMA

Piękne i duże okna w domu

Brak awataru
piotr rak

My na etapie projektu domku (brat i przyjaciółka architekci, więc zrobią wg naszych potrzeb). I ja chcę wiele dużych pięknych okien. Ale boję się jak to cenowo wyjdzie (a nie mamy wielkich funduszy). Gdzie kupujecie okna? Znacie producentów/ sklepy z "dobrymi cenami" ? Nowe czy używane, itp...

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Eryk SP

Nam gdy zastanawialiśmy się nad dużymi oknami Wujek budowlaniec doradził, mniej więcej tak "duże okno kosztuje, ale jak nie dacie okna to musicie dać ścianę, a budowa, ocieplenie, malowanie ściany też kosztuje, więc duże okno wcale nie wyjdzie wiele drożej niż ściana, a efekt zdecydowanie lepszy" I teraz z doświadczenia mieszkańca domu z ogromnymi oknami mogę powiedzieć tak duże okna są super, przy właściwej orientacji domu (u nas narożne okno gigant od strony południowo- zachodniej) (to też trzeba do działki wiadomo dostosować i krajobrazu) w zimie w miejscu gdzie je mamy jest nawet cieplej niż w reszcie domu - z minusów to fakt jak ktoś chce przesłonić duże okno to jest drożej, ale my nasze narożne zostawiliśmy bez przesłony i tak nam się fajnie żyje. Dobrej jakości okna ma ten producent okien i drzwi z pcv i aluminium

Zamawialiśmy tam okna dla siebie. 

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tyrystor

Naczytali się chłopaki Żeromskiego o szklanych domach.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
romb romb

Duże przeszklenia są fajne, jeżeli ma się fajny widok ;) Z dużymi przeszkleniami jest problem przy montażu. Przy nieodpowiednim tracisz bardzo dużo ciepła. Dobrze udać się do sprawdzonej firmy montującej okna. 

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl