napęd Dvd Sony Nec Optirac - problem z działaniem - Komputery, sprzęt komputerowy
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Komputery, sprzęt komputerowy napęd Dvd Sony Nec Optirac - problem z działaniem
REKLAMA
REKLAMA

napęd Dvd Sony Nec Optirac - problem z działaniem

Awatar użytkownika
Chris krajczyk

Mam nadal problem z dvd optirac. Jest pokazywany w biosie,mój komputer ale nie czyta płyty.otwieram  właściwości

Ogólne

typ stacje dysków

producent standartowe stacje

lokalizacja 0( cannel 0, target 0 lun 0)

stan urządzenia  działa  poprawnie

 region dvd  2

 woluminy  nic nie pokazuje

sterownik 6.06001.18000 aktualizowałem sterowniki

 czy  już przygotować się do zakupu nowej czy można jeszcze uratować napęd.wydaję  mi się że chyba płyta się nie kręci. Macie  pomysł aby nie kupować nowej .to juz drugi optirac co nie chce działać jakiś wadliwy  sprzęt lub seria

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Artur Kulikowski

Optirac?? a co to w ogóle jest?? ceny napędów DVD są bardzo niskie zainwestuje coś co w jakissposó jest kojarzone z jakością. Ja o tej firmie nie słyszałem wcześniej i problem jaki opisujesz nie jest mi niestety znany.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Chris krajczyk

Jesto model Sony Nec Optirac inc.Laptop Acer był fabrycznie wyposażony w ten model nagrywarki. Po wyjęciu napędu zastosowałem metode powietrzną czyli kompresorka podmuchałem  w niego i ku mojemu zaskoczeniu  działa.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl