Wygrany oscyloskop uzywalbym w celu weryfikacji i sprawdzania jakości zasilania w zależności od odległości od stacji transformatorowej, a także w celu badania jakości napięcia wyjściowego inwerterow solarnych. Służyłby także do dalszej edukacji, gdyż kończę technikum elektryczne i chcę kształcić się dalej.
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
|
|
CSS - tworzenie stron WWW Grupa poruszająca temat tworzenia stron z wykorzystaniem CSS. Można pisać wszystko co dotyczy rozwiązania ... |
|
|
|
Matematyka Grupa dla wszystkich miłośników "Matki wszystkich nauk" Dyskusje, cyferki, zdania - jednym ... |
|
|
|
Oświetlenie samochodowe Grupę dedykuję problemom i pomysłom związanym z realizacją oświetlenia samochodowego, światła do ... |
|
|
|
FIZYKA Grupa w której poruszane są tematy związane z fizyką, zagadnienia, ciekawostki, zadania itp. |
|
| REKLAMA |