Telefonia stacjonarna. - FIRMA - TELEKOMUNIKACJA - WIDEO TELEFON - VIDEOTELEFON - WIDEOTELEFON - ACN - SPOŁECZNOŚĆ - PODRÓŻ
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna BAZA WIEDZY Telefonia stacjonarna.
drukuj stronę
poleć znajomemu

Telefonia stacjonarna.

Awatar użytkownika
autor: sq7jzi

Wiele się pisze i mówi na temat telefonii stacjonarnej, nie tylko w naszym kraju. Dokąd zmierza, czy to już jej zmierzch, ale okazuje się, że tak na dobrą sprawę wciąż powstają nowe systemy i urządzenia właśnie dla telefonii stacjonarnej.

AKTUALIZACJA: Wprowadzono NOWY model. Na dokładek STEREO.

Będzie tu tylko o jednej z tych nowych usług.
A zaczęło się od tego, że zacząłem poszukiwać tańszego operatora i tańszych usług dla telefonii stacjonarnej, zaczęło się od firmy, po czym trwa nadal, gdyż zmieniłem tym samym domowego usługodawcę.

Zasadniczo, wszyscy używający telefonów stacjonarnych mają te same usługi, za cenę, mniej więcej taką samą, różnica, przy porównaniu wychodzi względnie nie wielka a na dłuższą metę, prawie żadna. Zakres świadczonych usług jest również ten sam nie zależnie od providera.

Więc może coś nowego?
No i znalazło się "COŚ NOWEGO"

WIDEOTELEFON.
Nowa jakość, nowe możliwości i wreszcie realne obniżenie kosztów, co dla firmy jest bardzo ważne, w moim przypadku tak że w domu okazało się bardzo pomocne.
Cóż to za Rewolucja ?
Wideotelefon ACN.
Usługa dostępna na świecie od kilku lat, w Polsce od pół roku - o dziwo aż tak szybko, dla tego pewnie nie wszyscy o tym wiedzą.
Cena? 49zł brutto abonament. ZERO kosztów połączeń na telefony stacjonarne w kraju. ZERO kosztów połączeń na WideoTelefony na świecie. Minuta połączenia - dla przykładu - z Londynem telefon stacjonarny 10gr.
Numer telefonu przypisany do aparatu, opcja rozmowy wideo, ramka cyfrowa. Nie, nie musisz siedzieć przy telefonie, ma bowiem wyjście na telewizor, czy rzutnik, jak kto woli i dodatkowe gniazdo do podpięcia bazy telefonu bezprzewodowego.
Gdziekolwiek na świecie go nie podepniesz, masz swój numer telefonu, więc do kraju dzwonisz bez kosztów. Jeśli z drugiej strony jest taki sam aparat, koszty połączenia są zerowe, bez względu na to, gdzie się telefon znajduje i jeszcze się widzisz. Daje to ogromne możliwości na przykład przy prowadzeniu szkoleń, czy konferencji, ale również dla rodzin rozbitych przez odległości, gdy bliscy pracują za granicą, lub nieocenione wrażenia, gdy babcia może widzieć wnuki i swoje dzieci co dziennie, gdy może opowiedzieć bajkę na dobranoc swoim wnuczkom.
Wiem, bo miałem do tej pory podobny problem w rodzinie.
Jakość jest nie porównywalna z internetowymi komunikatorami.
Prostota użytkowania. Podepnij do prądu i pod linię, poczekaj na załadowanie się systemu i działa.

Jestem wręcz zafascynowany tym produktem i jego możliwościami.

No i najważniejsze, gdzie to znalazłem, oczywiście przez naczelną wyszukiwarkę naszej cywilizacji - google.
ACN
Wideo Telefon

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
Oceń jako:
dodaj do ekspertów
Załączniki:
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (11)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Brak obrazka
i jeszcze do nody:
Skype jest za darmo? Zastanów się co piszesz.
Nie przejrzałeś dokładnie oferty ani Skypa ani WideoTelefonu.
50 zł za rok abonamentu? nie prawda.
650 zł za aparat ? nie prawda.
Musisz mieć internet ? prawda
Pół megówkę ? nie prawda.
Linię TPSA ? nie prawda.
JEST TAŃSZE ?- TAk. Prawda.

Wypowiadasz się jak klasyczny Cynik.
"Wiem wszystko i wszystko jest złe"
Jak większość pieniaczy na wszystkich forach, obojętnie gdzie się wypowiadam to zawsze tak by udowodnić, że inni nie maj racji.
Ale już rzeczowo określić dobre aspekty jakiegokolwiek rozwiązania to nie potrafię.

Poza tym MAM ten telefon i skoro go mam to jestem w stanie się wypowiedzieć nieco bardziej rzeczowo niż osoba której się wydaje, że wie wszystko.
NIE nie piszę, że ja wiem wszystko i nie piszę też, że kolega nody nie może mieć własnego zdania.
Ale niech to zdanie będzie poparte faktami a nie opinią wyrobioną na podstawie powierzchownej wiedzy albo wręcz jej braku.
Brak obrazka
do nody
A gdzie tam jest napisne że musisz mieć linię TPSA ?
No właśnie, dla czego płacisz za nokie N97 skoro możesz mieć znacznie tańszego ericsona za parę groszy?
Dla czego korzystasz w komputerze z procesora cztero rdzeniowego skoro możesz używać Pentium 1 o wiele tańszego?

Twoje zarzuty są kolego bezwartościowe.
Brak obrazka
Nowy Model.
Na dokładek STEREO !!!
http://www.myacn.eu/eu/pl_pl/
No avatar
nody
Umowa na rok 50 zl abonament + 650 zł aparat, do tego musisz mieć internet minimum półmegówkę i linię tpsa = coś co ma być tańsze jest znacznie droższe i do tego pytanie po co za coś przepłacać skoro masz skype za darmo? Każdy niech sobie na to odpowie.
Brak obrazka
A to już chyba pytanie do ACNu, choć jeśli się przyjrzysz dokładnie temu aparatowi, to zauważysz, że ma gniazdo do podłączenia zewnętrznej i wewnętrznej linii analogowej.
No avatar
ja
Ale 1 telefon = 1 abonament, nie można tego jakoś rozdzielić np. 1 abonament i dwa telefony? To wtedy dopiero była by okazja.
Brak obrazka
No tak, jeszcze się nie przyzwyczaiłem, że odpowiada się na górze.Zgadza się, ludzie odchodzą od telefonów stacjonarnych, w końcu komórki mają to samo, a nawet więcej.

Tu się jednak okazuje, że w firmie która utrzymuje stałe kontakty z dostawcami i kontrahentami w całym kraju i za granicą, ten telefon potrafił diametralnie zmniejszyć te koszta, spowodował również, iż kilku z krajowych kontrahentów jest zainteresowanych jego zakupem. Dla nas to jeszcze lepiej, będziemy mieli możliwość prowadzenia wideo konferencji i szkoleń.

To jest właśnie to, czego nam brakowało.

Oczywiście do domu również się przydaje, zwłaszcza, jeśli chodzi o połączenia międzynarodowe.
Brak obrazka
Na zasadzie VOIP, nie zależnie od dostawcy internetu.
No avatar
Gość
Na pierwszy rzut oka ta oferta wydaje się naprawdę rewolucyjna, tylko problem w tym, że na obecną chwilę odstępuje się od telefonii stacjonarnej, co spycha na dalszy plan atuty tej oferty jakimi są darmowe połączenia z tel. stacjonarnymi. Na obecną chwilę najwięcej dzwonimy na tel komórkowe, co już nie jest tak atrakcyjne w ramach usługi ACN. Jednak jeśli chodzi o wideo-połączenia międzynarodowe to bije wszystkich na głowe.Podsumowując ta oferta nie prędko zostanie przyjęta przez indywidualnych klientów, ale może zacząć być wykorzystywana przez firmy, które zarabiają na dzwonieniu na nr. stacjonarne.
Brak obrazka
Na internecie, czyli VOIP, nie zależnie od operatora, szczeguły sa na stronie w linku który tam jest.

Ogólnie rzecz ujmując:

abonament 49zł brutto.

W abonamencie wszystkie połączenia krajowe na telefony stacjonarne są bezpłatne bez jakichkolwiek limitów.

Połączenia między tymi telefonami na całym świecie są bezpłatne włącznie z opcją wideo konferencji.

Pozostałe połączenia są płatne, więc połączenia z telefonami komórkowymi krajowymi i wszystkie zagraniczne, ale koszta tych połączeń są bardzo małe.

Wystarczy rzucić okiem na cennik.
No avatar
anonim
Nie rozumiem? Nic nie płacisz? Tylko abonament? to na łączach TepSy czy na zasadzie VOIPa?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TRANSFORMATORY  TOROIDALNE I ZASILACZE LINIOWE TRANSFORMATORY TOROIDALNE I ... Producenci i konstruktorzy transformatorów i zasilaczy
PHP PHP PHP: problemy,porady,ciekawe rozwiązania
Jak tworzyć budynki o zminimalizowanym zużyciu energii - PRAWDA I FAŁSZ Jak tworzyć budynki o ... CELEM GRUPY JEST RZETELNE STUDIUM NA TEMAT OSZCZĘDNOŚCI ENERGI ELEKTRYCZNEJ ,ODRZUCENIE LOBOWANIA NA RZECZ ...
Systemy Alarmowe Systemy Alarmowe Systemy alarmowe w instalacjach budynkowych, przemysłowych i innych.
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl