Rekordowa edycja targów energetycznych ENERGETAB 2011 - ENERGETYKA - TARGI - ENERGETAB - ELEKTROENERGETYKA - ENERGETAB 2011 - BIELSKO-BIAŁA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Energetyka Rekordowa edycja targów energetycznych ENERGETAB 2011
drukuj stronę
poleć znajomemu

Rekordowa edycja targów energetycznych ENERGETAB 2011

Najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia, maszyny, aparaty i konstrukcje, służące niezawodnemu wytwarzaniu i przesyłaniu energii elektrycznej czy też bardziej efektywnemu jej użytkowaniu, prestiżowe nagrody i wyróżnienia oraz tłumy zwiedzających – to atuty zakończonych właśnie w Bielsku – Białej międzynarodowych targów energetycznych ENERGETAB 2011.

XXIV edycja tych targów była rekordowa zarówno pod względem liczby wystawców jak i powierzchni zajętej przez ekspozycje. Pośród ponad 680 dostawców najnowocześniejszych produktów dla energetyki z kilkunastu krajów europejskich i Chin nie zabrakło globalnych korporacji oraz większości najważniejszych dostawców z Polski.

Targom towarzyszyły konferencje i seminaria oraz bardzo wiele mniej formalnych ale równie ważnych spotkań wystawców z ich klientami - wymagającymi i odpowiadającymi za poważne inwestycje i modernizacje przeprowadzane bądź przygotowywane w polskiej energetyce. 

Podczas targów odbył się też jeden z paneli międzynarodowej konferencji „Rozwój energetyki innowacyjnej – budowanie bezpieczeństwa energetycznego miast i gmin”, zorganizowanej przez Miasto Bielsko- Biała, Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cites”, Związek Miast Polskich i Śląski Związek Gmin i Powiatów. Podczas tego panelu przedstawiciele Miasta Bielska-Białej, Grupy TAURON i miejskiej spółki ciepłowniczej THERMA przedstawili mechanizmy modelowej współpracy pomiędzy firmami energetycznymi i jednostkami samorządu, która doprowadziła do budowy w Bielsku – Białej elektrociepłowni o wzorcowych parametrach efektywności energetycznej. 

Gama prezentowanych urządzeń i aparatów była bardzo szeroka: od stacji transformatorowych, wyłączników, czy rozłączników po aparaty i systemy nadzoru, pomiarów i zabezpieczeń, maszty oświetleniowe i oprawy, zwłaszcza przystosowane do LED-owych źródeł światła, kable i przewody, urządzenia UPS czy pojazdy specjalistyczne dla energetyki po inne specjalistyczne usługi.  

Nierzadko wielu wystawców promocje  swoich najnowszych produktów rozpoczyna właśnie od ich  prezentacji na targach ENERGETAB. I tak na przykład wielkie zainteresowanie wzbudziła w tym roku zaprezentowana  na stoisku ELEKTROBUDOWY, skonstruowana przez tę firmę, oryginalna rozdzielnica w technologii GIS. 

Natomiast spośród 52 innowacyjnych produktów zgłoszonych do konkursu targowego na wyróżniający się produkt, najbardziej prestiżowe wyróżnienie  – puchar Ministra Gospodarki uzyskał  Instytut Automatyki Systemów Energetycznych z Wrocławia, za „System do wykrywania i zapobiegania pożarom w kulowo - misowych młynach węglowych”. 

FOTORELACJA Z TARGÓW (kliknij zdjęcie aby powiększyć):

schrack technik 2011 energetab

ABB energetabschneider electric energetab 2011 smart grid ładowarka samochodowaRok 2011 to rok dużych zmian dla firmy Transfer Multisort Elektronik. Zaliczyć do nich można uruchomienie nowej strony internetowej, wdrożenie systemu SAP, uruchomienie oddziału w Niemczech a teraz także budowę nowego magazynu o powierzchni 3400 m2. TME nieustannie poszerza swoją ofertę, która liczy w tej chwili już ponad 65 000 produktów. Firma TME wystawiała się w tym roku na stoisku nr 4 w hali T, gdzie można było zapoznać się z produktami z asortymentu następujących firm: •	Extech – cyfrowe mierniki cęgowe, mierniki temperatury i wilgotności, wykrywacze napięcia, pirometry, multimetry cyfrowe •	Flir – kamery termowizyjne Flir I3, I50, E50 •	Fluke – multimetry cyfrowe, wykrywacze napięcia, pirometry, kamery termowizyjne, dalmierze, testery elektryczne •	Axiomet – multimetry cyfrowe, zasilacze laboratoryjne, pirometry, oscyloskopy cyfrowe, rejestratory temperatury, luksomierze •	LeCroy – oscyloskop cyfrowy LC-JET312A
cat energetab 2011elkomtech energetab 2011elgo energetab 2011
energotytan energetab 2011ever power systems energetab 2011"Super targii. Zresztą jak zwykle. Olbrzymie zainteresowanie nowymi produktami firmy FLIR. Wielu zainteresowanych i chętnych do zakupu kamer. Na pewno będziemy w kolejnych edycjach" - powiedział Paweł Rutkowski
inteligentny dom F&Home energetab 2011haupa energetab 2011jm elektronik energetab 2011
medcom energetab 2011dziewczyna z zamel cet energetab 2011noratel energetab 2011
Murrelektronik

JM Elektronik energetab 2011

BKT Elektronik Energetab 2011
Zasilacze Mean Well na stoisku MPL POWER ELEKTRO energetab 2011nexans energetab 2011

Szafka „kasetonowa” 6USzafka „kasetonowa” 6U BTK Elektronik

Steute energetab 2011

Nexans energetab 2011

Peugeot iON schrack technik Energetab 2011
Brother Energetab 2011

Arrow poland energetab 2011


follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (2)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Brak obrazka
realizatorowi wkradła się literówka, już się poprawili :)
No avatar
LOL
"ENERGETAP" skąd macie takie video?
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl