Wykład - Inteligentny dom w systemie Nexo - Logika cz.2 - INTELIGENTNY DOM - SYSTEMY ALARMOWE - SYSTEMY AUTOMATYKI - INTELIGENTNY BUDYNEK
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna BAZA WIEDZY Wykład - Inteligentny dom w systemie Nexo - Logika cz.2
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wykład - Inteligentny dom w systemie Nexo - Logika cz.2

Awatar użytkownika
autor: Paweł Irek

Podstawowe zagadnienia programowania systemu, rozbrajanie i uzbrajanie alarmu na zdarzenie, ikona powiązana ze zmienną wirtualną, komunikat o włączeniu i wyłączeniu danej funkcji systemu, przykładowe wykorzystanie wejścia analogowego.

Materiał został zarejestrowany podczas szkolenia dnia 16.01.2010 roku.

***

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia instalatorskie:

http://www.nexwell.eu/wspolpraca/szkolenia

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
Oceń jako:
dodaj do ekspertów
Załączniki:
Inne artykuły tego użytkownika:
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (5)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Nie za bardzo mi się to podobało-instalatorstwo, ale wykład poprowadzony spoko. Może kiedyś kogoś namówię na takie szkolenie. A kiedy te targi w Wa-wie?
Brak obrazka
Sytem Nexo, Nexo..coś mi to mowi.. pewnie będzie coś o nim na prezentacjach podczas targów domu inteligentnego w Warszawie. Uzbrajanie alarmu - czy zwykły Bob -Budowniczy może zrobić taki alarm? :)
Brak obrazka
To fakt że nasa by się za głowę chwyciła, ale istnieją ludzie zwłaszcza osobnicy w tzw. pierwszej, początkowej fazie fascynacji techniką i informatyką, którzy uwielbiają takie niuanse. Posłużę się tu przykładem z filmu SF. "Mikrokosmos" Gdzie robot instalujący chipa inicjującego proces zmniejszania czy też miniaturyzacji wykonywał szereg pląsów i zawijasów, zanim włożył chip w złącze. Na filmie jeden ze zniecierpliwionych głównych bohaterów, wyrwał robotowi chip i sam, ręcznie umieścił go w złączu. Co spotkało się oczywiście z konsternacją i wręcz oburzeniem taką profanacją sztuki programowania ze strony operatora robota. Do wszystkiego trzeba mieć czasami jednak pozytywny dystans :)
No avatar
neo
przerost formy nad trescią ,NASSA by się za głowę chwyciła
Brak obrazka
Bardzo praktyczne i niezwykle estetyczne. Nie omieszkam niedługo wykożystać tego w swoim gospodarstwie domowym.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Koło naukowe programistów Koło naukowe programistów Koło naukowe poruszające zagadnienia związane z programowaniem w różnych językach: C/C++/C# , ...
Jak tworzyć budynki o zminimalizowanym zużyciu energii - PRAWDA I FAŁSZ Jak tworzyć budynki o ... CELEM GRUPY JEST RZETELNE STUDIUM NA TEMAT OSZCZĘDNOŚCI ENERGI ELEKTRYCZNEJ ,ODRZUCENIE LOBOWANIA NA RZECZ ...
Rolnictwo energetyczne Rolnictwo energetyczne Informacje dotyczące rolnictwa energetycznego, biogazowni, biopaliw, roślin energetycznych itp.
Inteligentny dom Inteligentny dom Celem grupy są tematy związane z systemami Inteligentnego Domu. Poruszane są tu tematy o produktach i ...
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl