Fabryka LIKMERE na Litwie z oświetleniem Kanlux FUTURIO - OPRAWY LEDOWE - KANLUX - OŚWIETLENIE MAGAZYNU - HALA MAGAZYNOWA - OPRAWA PRZEMYSŁOWA
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Technika świetlna Fabryka LIKMERE na Litwie z oświetleniem Kanlux FUTURIO
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fabryka LIKMERE na Litwie z oświetleniem Kanlux FUTURIO

Litewskie LIKMERE to spółka zależna jednej z najbardziej znanych łotewskich grup: Latvijas Finieris. Firma specjalizuje się w obróbce drewna i jest nie tylko częścią biznesu Wiłkomierza, ale także jest wpisana w jego kulturę. Leśny teren Wiłkomierza jest bardzo ważny dla firmy, a hasłem przyświecającym ich działalności jest Jakość z Natury.

 

Postawiono przed bardzo proste (jakby się mogło zdawać) zadanie – zużycie prądu w zakładzie produkcyjnym musi być mniejsze. Maszyn nie można było już bardziej zmodernizować, ale oświetlenie to jeden z najbardziej energochłonnych elementów infrastruktury. Firma zgodnie ze swoim hasłem dba o ekologię stąd też chęć modernizacji oświetlenie. Poza tym  zajmuje się hodowlą brzóz i utrzymaniem plantacji edukacyjnej dla młodzieży.

Kanlux FUTURIO w litewskiej fabryce LIKMERE

 

Dla oświetlenia tak dużej powierzchni przemysłowej zaproponowaliśmy oprawy z Fabryki Kanlux - KANLUX FUTURIO LED. To seria LED-owych opraw hermetycznych, która spełnia najbardziej wygórowane oczekiwania. Najwyższa jakość połączona z imponującymi parametrami i najnowocześniejszym układem optycznym powstaje w Polsce, w fabryce Kanlux. FUTURIO LED to produkt, z którym dobrze się pracuje. Charakteryzuje je też łatwy i szybki dostęp do istotnych elementów podłączeniowych opraw pozwala na ich montaż w czasie poniżej 3 minut.

KANLUX FUTURIO LED

Bardzo dużą przewagą podczas tej realizacji była własna produkcja. Nasi projektanci mogli zaprojektować każdą strefę zgodnie z normami i wymaganiami dostosowując oprawy do realizacji. Takie rozwiązanie jest dużym udogodnieniem przy modernizacjach gotowych już budynków. Pozwala nam modyfikować oprawy i pracować na jednym typie oświetlenia, przy czym każda lampa może mieć inne, indywidualnie dobrane parametry. Cieszy nas, że powierzono nam tak dużą modernizację, poza zadowoleniem Klienta dała nam dodatkowe doświadczenie przy tego typu obiektach.

Fabryka LIKMERE na Litwie z oświetleniem Kanlux FUTURIO

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Kanlux S.A.
Kanlux S.A.
ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
tel.  +48 /32/ 388 74 00
fax.  +48 /32/ 388 74 99
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl