Modernizacja biurowca z lat 70-tych w Gorzowie Wielkopolskim - OŚWIETLENIE LED - OPRAWA BIUROWA - KANLUX - OŚWIETLENIE LEDOWE - OŚWIETLENIE BIURA - MODERNIZACJA OŚWIETLENIA - OŚWIETLENIE BIUROWE - PANEL LED
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Technika świetlna Modernizacja biurowca z lat 70-tych w Gorzowie Wielkopolskim
drukuj stronę
poleć znajomemu

Modernizacja biurowca z lat 70-tych w Gorzowie Wielkopolskim

fot. KANLUX

Budynek biurowy Zakładów Włókien Chemicznych "Stilon" powstał w 1973 roku. W latach 70-tych elewacja budynku była uznawana za awangardową. Jednak po czterdziestu sześciu latach fasada budynku zaczęła znacznie odbiegać od dzisiejszych standardów nowoczesności, dodatkowo pogarszający się stan techniczny nieruchomości negatywnie wpływał na wizerunek okolicy.

Modernizacja budynku rozpoczęła się  w 2017 r. w pierwszym etapie prac została wymieniona elewacja i wszystkie instalacje. Zmieniono także układ pomieszczeń, które zaadaptowano na nowoczesne pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne, a także biura typu open space. My odpowiadaliśmy jak zwykle za odpowiedni dobór oświetlenia.

Tu liczyły się parametry, jakość, a także wygląd zaproponowanego oświetlenia - tak z wewnątrz jak i z zewnątrz. Dlatego do zrealizowania projektu wykorzystaliśmy panele LED w postaci ramek - Kanlux AVAR.

Kanlux AVAR panel LED

Kanlux AVAR to zupełnie nowy rodzaj panelu LED, który jest nowoczesną alternatywą dla opraw rastrowych czy tradycyjnych paneli LED. Moc zastosowanej oprawy to 40W, a barwa to 4000K. Kanlux AVAR to oprawa, którą charakteryzuje wysoki strumień świetlny, aż do 3800 lm (zależnie od wybranego typu). Strumień świetlny to parametr określający całkowitą moc światła emitowanego z danego źródła. Większa liczba lumenów oznacza źródło dające więcej światła.

Kanlux AVAR panel LED

Ramka Kanlux AVAR ze względu na wysokie parametry techniczne oraz nowoczesny wygląd z powodzeniem może zostać wykorzystana do oświetlenia pomieszczeń biurowych, hotelowych czy ciągów komunikacyjnych. Jej świeży i oryginalny design świetnie sprawdzi się także w loftowych wnętrzach. Oprawy AVAR LED są łatwe w montażu:

Kolejny raz wybrane przez nas rozwiązania oświetleniowe spełniły wszystkie wymagania inwestora, ale również wpisało się w nowoczesną koncepcję projektu budynku. Budynek z lat 70. po udanej modernizacji stał się nowoczesnym biurowcem G1, który jest komfortowym miejscem pracy i spotkań biznesowych. Jego współczesny świeży wygląd został pozytywnie odebrany przez mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego i korzystnie wpłynął na odbiór otoczenia. 

Oprawa biurowa LED Kanlux AVAR

Źródło: KANLUX

REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Kanlux S.A.
Kanlux S.A.
ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
tel.  +48 /32/ 388 74 00
fax.  +48 /32/ 388 74 99
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl