Nowości marki MOWION by Kanlux - KANLUX - OSPRZĘT ELEKTRYCZNY - OSPRZĘT ELEKTROINSTALACYJNY - IP54 - GWARANCJA - IP44 - ŁĄCZNIKI HERMETYCZNE - SCHUKO - MOWION - TEKNO - BRYZGOSZCZELNOŚĆ
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika Nowości marki MOWION by Kanlux
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowości marki MOWION by Kanlux

fot. Seria LOGI marki MOWION by Kanlux

MOWION by Kanlux to marka, która powstała, aby uwzględnić różne zastosowania osprzętu elektroinstalacyjnego. To produkty, które od kilku cieszą się dużym uznaniem, ponieważ wykonane są z wysokiej jakości materiałów i dopasowane do różnych potrzeb. Marka MOWION by Kanlux to cztery linie produktów, a każda z nich ma różne przeznaczenie. Dwie z nich właśnie zostały odświeżone: LOGI i TEKNO.

TEKNO to seria łączników i gniazd odporna na zmienne warunki atmosferyczne, przeznaczona przede wszystkim do stosowania na zewnątrz, ale świetnie sprawdzi się również w miejscach takich, jak np. garaże, myjnie samochodowe, pralnie, suszarnie, altany czy łazienki.

Mechanizm wewnętrzny TEKNO
Mechanizm wewnętrzny łącznika świecznikowego

Najważniejszymi zaletami serii TEKNO są: wysoki stopień ochrony IP54 (pyłoodporność oraz bryzgoszczelność), a także prosta instalacja. Dodatkowo konstrukcja przepustów, wykonana z PVC, gwarantuje szczelność przeprowadzenia przewodów przez otwory montażowe. Obudowy osprzętu TEKNO charakteryzują się solidną konstrukcją zbudowaną z trwałych tworzyw sztucznych: PC, ABS i PP. Elementy ruchome zostały natomiast wykonane z poliwęglanu (PC) odpornego na temperaturę do 850°C. Wewnętrzny mechanizm można zdjąć z podstawy, co ułatwia podłączenie przewodów podczas instalacji. Dodatkowo wzmocniono śruby zacisków klatkowych, by zapewnić większą wytrzymałość i pewność połączeń. Oprócz standardowych łączników i gniazd w skład serii TEKNO wchodzą podwójne moduły, czyli elementy złożone z łącznika oraz wybranego typu gniazda (francuskie – z bolcem lub schuko) lub dwóch gniazd – rozwiązania te dostępne są zarówno w wersji pionowej, jak i poziomej. Takie zestawy są oprzewodowane w środku (pomiędzy gniazdami wykonane są fabrycznie mostki łączące), co usprawnia prace instalacyjne – wystarczy zasilić jeden z dwóch modułów, oszczędzając w ten sposób przynajmniej połowę czasu potrzebnego na montaż.

Popularność serii TEKNO spowodowała, że do oferty trafił nowy kolor tej serii – biały. To reakcja na głosy Klientów, którzy pytali właśnie o ten kolor.

TEKNO gniazdo podwójne białeTEKNO łącznik świeczkowy biały
TEKNO gniazdo podwójne białeTEKNO łącznik świeczkowy biały

TEKNO Wykonany fabrycznie mostek łączący
Wykonany fabrycznie mostek łączący

Seria LOGI to popularne rozwiązania  do montażu podtynkowego. Polecana jest do stosowania w projektach inwestycyjnych, budownictwie publicznym, komercyjnym oraz mieszkaniowym. LOGI to rozwiązanie wyposażone w standardowe rozwiązania łączeniowe – zaciski śrubowe – dla łączników i gniazd elektrycznych, gwarantuje ono trwałe podłączenie przewodów. Zastosowane technologie i materiały pozwoliły stworzyć produkty, które charakteryzują się wysoką jakością przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

LOGI to system wieloramkowy dostępny w pięciu kolorach: białym, srebrnym, kremowym i grafitowym, nowością jest czarny mat. Nowy kolor wprowadzono w odpowiedzi na zapytania Klientów o tę barwę. W ostatnich dniach do oferty weszło również wyczekiwane czarne gniazdo z uziemieniem IP-44 Schuko.

LOGI IP44 SCHUCKO

Czarne gniazdo Schuko z uziemieniem IP-44 

MOWION by Kanlux stworzony został w oparciu o wywiady z elektrykami, ale też z inwestorami, deweloperami. Główne cele, które miały tu być osiągnięte to: dostępność marki i jej powtarzalność, najpopularniejsze kolory na rynku, przystępna cena i łatwość oraz szybkość montażu. Dodatkowo materiały użyte przy produkcji zapewniają trwałość i bezawaryjne użytkowanie – a to oznacza brak reklamacji i powrotów na inwestycję. Na serie LOGI gwarancję można przedłużyć nawet do 7 lat.

REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Kanlux S.A.
Kanlux S.A.
ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
tel.  +48 /32/ 388 74 00
fax.  +48 /32/ 388 74 99
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl