TEKNO - oszczędność czasu, łatwość montażu - KANLUX - OSPRZĘT ELEKTRYCZNY - OSPRZĘT ELEKTROINSTALACYJNY - ŁĄCZNIKI HERMETYCZNE - OSPRZĘT HERMETYCZNY - GNIAZDA ELEKTRYCZNE - MOWION - TEKNO - BRYZGOSZCZELNOŚĆ - PYŁOSZCZELNOŚĆ
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika TEKNO - oszczędność czasu, łatwość montażu
drukuj stronę
poleć znajomemu

TEKNO - oszczędność czasu, łatwość montażu

fot. Łącznik świeczkowy z gniazdem zasilającym

MOWION to marka osprzętu elektro-instalacyjnego stworzona przez Kanlux. Oferujemy w niej rozwiązania nie tylko do wnętrz, ale również zewnętrzne. Do tych zadań przeznaczyliśmy serię TEKNO. Seria TEKNO jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Szczególnie polecana do zastosowania na zewnątrz, ale równie świetnie sprawdzi się w specjalnych warunkach wewnętrznych jak garaże, myjnie samochodowe, pralnie, suszarnie, altany, łazienki. Jego najważniejszymi zaletami jest hermetyczność oraz prosta instalacja.

Hermetyczne

Wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne i wysoka szczelność zapewniająca ochronę przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego to niewątpliwy atut. Seria TEKNO posiada klasę szczelności IP54 co oznacza pyłoodporność i bryzgoszczelność. W praktyce oznacza to, że minimalna ilość pyłu może przedostawać się do wnętrza osłony, lecz jest ona zbyt mała, żeby wywierać wpływ na pracę urządzenia. Bryzgoszczelność zaś oznacza, że woda rozbryzgiwana na osłonę produktu z dowolnego kierunku nie wywoła żadnych szkodliwych skutków. Dodatkowo konstrukcja przepustów wykonana z PVC zapewnia szczelność IP54 dla przeprowadzenia przewodów (dwa otwory montażowe).

TEKNO gniazdo podwójne białeTEKNO łącznik świeczkowy biały
TEKNO gniazdo podwójne białeTEKNO łącznik świeczkowy biały

 

Proste w instalacji

Mechanizm został skonstruowany tak, aby maksymalnie uprościć  podłączenie przewodów podczas instalacji. Wewnętrzny mechanizm zbudowano w taki sposób aby podczas instalacji istniała możliwość zdjęcia mechanizmu z podstawy łącznika. Wzmocniono też śruby zacisków klatkowych dla większej wytrzymałości i pewności połączeń.

Mechanizm wewnętrzny TEKNO
Mechanizm wewnętrzny łącznika świecznikowego

Uniwersalne

TEKNO to solidna konstrukcja oparta o wysokiej klasy elementy wykonane z tworzyw typu: PC, ABS, bądź PP - w zależności od funkcji i przeznaczenia danego elementu. Elementy ruchome łączników zostały wykonane  z poliwęglanu (PC) odpornego na temperaturę do 850°C.

Tył łącznika TEKNOTył łącznika TEKNO

Oferta łączników i gniazd zasilających TEKNO dostępna jest w wersji pojedynczej i podwójnej w pionie i poziomie. Utrzymana w popularnej kolorystyce (beżowy z czarnym lub biały).

Dla większej wygody seria TEKNO ma dedykowane miejsce na diody dla mechanizmów podświetlanych.

Seria TEKNO oprócz standardowych łączników i gniazd posiada w swojej ofercie podwójne moduły. Mogą to być elementy złożone z łącznika i wybranego typu gniazda (francuskie – z bolcem lub schuko). Takie zestawienia osprzętu występują zarówno w wersji pionowej jak i poziomej. W podwójnych zestawach gniazd usprawniamy pracę, ponieważ takie zestawy są oprzewodowane w środku (pomiędzy gniazdami wykonane są fabrycznie mostki łączące), przez co wystarczy zasilić jeden z dwóch modułów, a to oszczędza przynajmniej połowę czasu potrzebnego na montaż.

TEKNO Wykonany fabrycznie mostek łączący
Wykonany fabrycznie mostek łączący

Możesz być pewny, że inwestycja zrealizowana z TEKNO to inwestycja, na którą nie będziesz musiał wracać. Poznaj już dziś całą markę osprzętu MOWION odwiedzając stronę www.mowion.pl. Pamiętaj, że MOWION to marka stworzona przez Kanlux, polskiego lidera branży oświetleniowej, obecnego w całej Europie. Tu specjaliści projektują dla specjalistów. Gwarantujemy Ci powtarzalność produktów i ich łatwą dostępność.

REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Kanlux S.A.
Kanlux S.A.
ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
tel.  +48 /32/ 388 74 00
fax.  +48 /32/ 388 74 99
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl