Drukowanie etykiet ciętych przy użyciu telefonu - METODY ETYKIETOWANIA - DRUKARKA OZNACZNIKÓW - BRADY - DRUKARKA PRZEMYSŁOWA - DRUKARKI ETYKIET - ETYKIETY IDENTYFIKACYJNE - DRUKOWANIE ETYKIET - ETYKIETOWANIE - DRUKARKA MOBILNA - DRUKARKA PRZENOŚNA - EXPRESS LABELS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Automatyka Drukowanie etykiet ciętych przy użyciu telefonu
drukuj stronę
poleć znajomemu

Drukowanie etykiet ciętych przy użyciu telefonu

fot. Mobilna drukarka etykiet M211

Nowa drukarka etykiet M211 firmy Brady Corporation to lekkie, wytrzymałe i przenośne urządzenie, które drukuje zarówno etykiety cięte, jak i ciągłe umożliwiające identyfikację kabli i komponentów. Pozwala na tworzenie nawet skomplikowanych etykiet, które można projektować, drukować i przeglądać z poziomu telefonu.

Etykietowanie przy użyciu telefonu

Nową drukarkę etykiet M211 można łatwo przypiąć do każdego paska. Urządzenie bezproblemowo łączy się ze smartfonami za pośrednictwem Bluetooth i jest obsługiwane przez aplikację Express Labels firmy Brady. Aplikacja pozwala na szybkie projektowanie, przeglądanie i drukowanie etykiet oraz integrację danych z arkuszy kalkulacyjnych. Żadna inna drukarka etykiet sterowana telefonem nie dorównuje modelowi M211 w zakresie projektowania etykiet. Ponadto wzory można zapisywać i udostępniać współpracownikom, zarówno w terenie, jak i w biurze.

Mobilna drukarka etykiet M211

Sprawdzone etykiety wysokiej jakości

Mobilna drukarka etykiet M211, mimo że jest urządzeniem klasy podstawowej, umożliwia drukowanie zarówno etykiet ciągłych, jak i ciętych. Brady oferuje użytkownikom modelu M211 ponad 90 różnych kaset z etykietami do wyboru. Są wśród nich etykiety ogólnego przeznaczenia oraz specjalistyczne, zaprojektowane z myślą o niezawodności w konkretnych zastosowaniach. Brady udostępnia specyfikacje techniczne z wynikami testów etykiet, w których oceniono przyczepność do różnych rodzajów powierzchni płaskich i zakrzywionych oraz odporność druku etykiet na wilgoć, ścieranie, wysokie i niskie temperatury, warunki atmosferyczne i inne czynniki.

Mobilna drukarka etykiet M211

 

Odporna i łatwa w użyciu

Nowa drukarka etykiet M211 umożliwia wydruk nawet 300 etykiet na jednym ładowaniu akumulatora. Mimo to system waży zaledwie 0,5 kg i ma kompaktową budowę, dzięki czemu można go nosić przy sobie. Jednocześnie M211 to wytrzymałe urządzenie. Testy wykazały, że ta mała drukarka jest odporna na upadki z wysokości 1,8 m, zgniecenia o masie 110 kg i wstrząsy o specyfikacji wojskowej. Oprócz zdolności do sprostania wyzwaniom niemal każdego miejsca pracy, M211 wyposażono w kasety z etykietami z funkcją upuszczenia materiału, zamknięcia go i rozpoczęcia procesu drukowania, zaprojektowane z myślą o szybkiej wymianie materiałów eksploatacyjnych w miejscu pracy.

Mobilna drukarka etykiet M211

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę www.bradyeurope.com

REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl