Kompletne i niezawodne zabezpieczenie obwodów systemu fotowoltaicznego (PV) firmy EATON - ZABEZPIECZENIA - FOTOWOLTAIKA - EATON - INSTALACJE SOLARNE - BUSSMANN
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika Kompletne i niezawodne zabezpieczenie obwodów systemu fotowoltaicznego (PV) firmy EATON
drukuj stronę
poleć znajomemu

Kompletne i niezawodne zabezpieczenie obwodów systemu fotowoltaicznego (PV) firmy EATON

fot. EATON

W ciągu ostatnich 50 lat systemy fotowoltaiczne przekształciły się w dojrzałą, zrównoważoną i adaptacyjną technologię. Wyjątkowy charakter wytwarzania energii w systemie fotowoltaicznym wymusza potrzebę nowych i skutecznych produktów do ochrony elektrycznej przed przetężeniami i przepięciami oraz do ochrony izolacji.

W przeciwieństwie do typowych systemów prądu przemiennego podłączonych do sieci, dostępny prąd zwarciowy w systemach PV jest ograniczony, a zabezpieczenia nadprądowe (OCPD) muszą działać skutecznie przy niskich poziomach prądu zwarciowego. Z tego powodu firma Eaton przeprowadziła szeroko zakrojone badania skierowane na rozwój bezpieczników fotowoltaicznych i wyłączników automatycznych, które zostały specjalnie zaprojektowane i przetestowane w celu ochrony systemów fotowoltaicznych o wysokim napięciu DC i niskich prądach zwarciowych. Bezpieczniki PV Eaton BUSSMANN spełniają normy fotowoltaiczne IEC oraz UL.

Dzięki systemowi elektrycznemu chronionemu przez Eaton możesz zoptymalizować zdolność wytwarzania energii odnawialnej, wiedząc, że Twój sprzęt jest bezpieczny. Eaton zapewnia kompleksowe zabezpieczenie nadprądowe i przepięciowe w dowolnym miejscu systemu PV, dostarczając produkty do zabezpieczenia obwodów prądu przemiennego i stałego oraz elementów rozłączających - od bezpieczników i podstaw bezpiecznikowych serii Bussmann®, po wyłączniki, wyłączniki bezpieczeństwa i ochronę przeciwprzepięciową.

instalacja fotowoltaiczna

Eaton ściśle współpracuje z producentami urządzeń słonecznych, dzięki skoordynowanym badaniom i rozwojowi dostarcza nowe, rewolucyjne bezpieczniki i wyłączniki, które w połączeniu z ogranicznikami przepięć zapewniają pełną ochronę elementów składowych systemów PV.

W następnych odsłonach artykułu przedstawione zostaną rozwiązania dla poszczególnych segmentów. Zapraszamy już wkrótce!

Źródło: Eaton

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Eaton Electric Sp. z o.o.
ul. Galaktyczna 30, Gdańsk
tel.  (0-58) 554 79 00, 10
fax.  (0-58) 554 79 09, 19
www.moeller.pl
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl