Funkcjonalne puszki podłogowe i stołowe BIURO plus MOWION by Kanlux - OSPRZĘT ELEKTRYCZNY - PUSZKI - OSPRZĘT ELEKTROINSTALACYJNY - MOWION - PUSZKI PODŁOGOWE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika Funkcjonalne puszki podłogowe i stołowe BIURO plus MOWION by Kanlux
drukuj stronę
poleć znajomemu

Funkcjonalne puszki podłogowe i stołowe BIURO plus MOWION by Kanlux

fot. Puszka podłogowa z tworzywa 6 x M45 BIURO plus

MOWION by Kanlux to osprzęt stworzony we współpracy z elektroinstalatorami. Jego montaż ma być prosty i szybki, a wygląd estetyczny. Obecna na rynku od 2016 roku marka Mowion by Kanlux stale się rozwija, czego dowodem jest kolejna seria BIURO plus, czyli funkcjonalne puszki podłogowe i stołowe.

 

 

 

Seria BIURO plus jest dedykowana do nowoczesnych, przyjaznych użytkownikom wnętrz biurowych. Puszki podłogowe i stołowe umożliwiają elastyczne i pewne zasilanie w energię i sygnały komunikacyjne urządzeń w całej przestrzeni użytkowej biura. Całość nowej serii BIURO plus możemy podzielić na trzy rodziny: 

I. Puszki podłogowe z pokrywą z tworzywa w do montażu w podłogach technicznych, 6 lub 8 pełnych modułów 45.

Rodzina puszek podłogowych z pokrywą z tworzywa sztucznego dostępna jest w kilku wariantach wykończenia wspomnianej pokrywy oraz w dwóch wielkościach. Dostępne są pokrywy w trzech rodzajach: pełna z tworzywa, z tworzywa z wykończeniem ze stali nierdzewnej oraz pokrywa do wypełnienia materiałem (maksymalna grubość wkładu to 7mm). Do wyboru mamy dwie wielkości puszek – na 6 pełnych modułów 45x45 lub na 8 modułów 45x45.

Puszka na 6 modułów 45x45 wykonana jest w drugiej klasie ochronności (podstawa z tworzywa sztucznego), z kolei puszka na 8 modułów 45x45 wykonana jest w pierwszej klasie ochronności (metalowa podstawa).

Puszka podłogowa z tworzywa 6 x M45 BIURO plus

Wspomniane puszki podłogowe posiadają możliwość regulacji głębokości osadzenia co z kolei poprawia bezpieczeństwo gięcia podpinanych przewodów.

Dodatkowym atutem jest blokada zatrzaśnięcia, która ma na celu ochronę przecięcia przewodów.

Na ten moment dostępne są wyłącznie puszki do podłóg technicznych, ale producent zapowiedział już wprowadzenie w przyszłości do oferty dedykowanych adapterów pod wylewkę. 

 

II. Puszki podłogowe metalowe do podłóg wylewanych z 1,5 pełnego modułu 45, wersja kwadratowa lub okrągła.

BIURO plus puszka podłogowa POP-UP metalowa 1+1,5 x M45 (4)

 

W ofercie BIURO plus dostępna jest też rodzina metalowych puszek podłogowych na 1,5 pełnego modułu 45x45 (trzy moduły połówkowe 22,5x45).

Ta wersja puszek podłogowych przystosowana jest do montażu w podłogach wylewanych. W komplecie z produktem dostajemy zaślepkę zabezpieczającą puszkę przy wykańczaniu wylewki.

W tej grupie produktów występują trzy różne wzory kształtu (prostokąt, prostokąt z frezowanym brzegiem oraz okrągły), każdy z nich w dwóch wykonaniach kolorystycznych (mosiądz lub stal nierdzewna).

Pokrywa puszek posiada spust zwalniający, którego użycie powoduje uruchomienie mechanizmu sprężynowego i otwarcie puszki.

 

III. Puszki stołowe, metalowe, POP-UP, pojemność na dwa lub trzy pełne moduły 45.

BIURO plus puszka stołowa POP-UP metalowa 2 x M45 (4)

W serii BIURO plus dostępne są również puszki stołowe. Oferta oparta jest o dwie wielkości – na dwa lub trzy pełne moduły 45 (odpowiednio 4 i 6 modułów połówkowych 22,5x45).

Dwa warianty kolorystyczne czarny i srebrny są najbardziej popularnymi w odniesieniu zastosowań montażu osprzętu 45 w biurkach i blatach stołów.

Puszki stołowe posiadają miękki mechanizm otwierania (mechanizm hydrauliczny) określany jako „soft pop-up”.

Seria BIURO plus do dopełnienie serii BIURO. BIURO plus przystosowana jest do montażu mechanizmów serii BIURO i to przez szybkie i łatwe zatrzaskiwanie „KLIK”. Wszystkie serie marki MOWION by Kanlux tworzą kompletne i funkcjonalne rozwiązania. 

Więcej informacji na stronie: MOWION by Kanlux

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Kanlux S.A.
Kanlux S.A.
ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
tel.  +48 /32/ 388 74 00
fax.  +48 /32/ 388 74 99
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl