Nowa seria aparatury modułowej xPole Home - EATON MOELLER - APARATURA MODUŁOWA - WYŁĄCZNIKI NADPRĄDOWE - MCB - XPOLE HOME - WYŁĄCZNIKI KOMBINOWANE - HNC - HNB
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika Nowa seria aparatury modułowej xPole Home
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa seria aparatury modułowej xPole Home

fot. Eaton xPole Home

Firma EATON, światowy lider rynku w zarządzaniu energią elektryczną, wprowadza na rynek nową serię aparatury modułowej: xPole Home. Seria wyłączników xPole Home zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i ułatwia projektowanie obejmując cały zakres aparatury, od wyłączników nadprądowych (HN) do wyłączników różnicowoprądowych (HNC) i wyłączników kombinowanych (HNB). Dostosowana do wysokich wymagań rynku aparatury niskiego napięcia, seria ta charakteryzuje się udoskonaloną konstrukcją, wyższą niezawodnością i pełną zgodnością ze wszystkimi obowiązującymi normami i przepisami.

Ponad 100-letnie doświadczenie firmy EATON w produkcji zabezpieczeń przełożyło się również na wysoki user-experience oferowanej gamy produktów xPole Home. Produkty są dostępne na magazynach partnerów EATON. Dla instalatorów instalacji elektrycznych oznacza to bezpieczne, niezawodne i łatwe w montażu produkty - przy użyciu sprawdzonej technologii, która została zastosowana w ponad miliardzie wyłączników nadprądowych (MCB), wyprodukowanych do tej pory w Europie.

Sprawdzone funkcje projektowe

Wszystkie wyłączniki z serii xPole Home posiadają szeroką gamę sprawdzonych funkcji, które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo pracy instalacji elektrycznej i jej łatwość obsługi. Posiadają one podwójne zaciski (windowe/szynowe) na górze i na dole urządzenia, i mogą być zasilane z obu stron aparatu. Same zaciski windowe są dodatkowo karbowane co zapobiega wypadnięciu przewodu podczas przepływu prądu zwarciowego. Eaton posiada w ofercie szyny łączeniowe na wymiar seria EVG lub o długości 1m do przycięcia, seria Z-GV.

 

Rys. 2. Wyłącznik nadprądowy HN.

Wyłączniki nadprądowe i kombinowane mają zdolność łączeniową 6kA zgodnie z EN 60898-1. Wyłączniki różnicowe mają zdolność 6kA po odpowiednim dobezpieczeniu wkładką bezpiecznikową, są zgodne z EN 61008. Standardowe wymiary wyrażone w modułach pozwalają na zabudowę na szynie DIN i wysłonięcie w każdej rozdzielnicy. Wyłączniki różnicowoprądowe EATON mogą być testowane co sześć miesięcy, o ile nie pracują w środowisku zapylonym, zawilgoconym itp. Pozwala to na rzadsze przerwy w zasilaniu instalacji elektrycznej.

Rys. 3. Wyłącznik różnicowoprądowy HNC.

 

Rys. 3. Wyłącznik różnicowoprądowy HNC.

Seria xPole Home jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi odpowiednimi akcesoriami firmy EATON takimi jak styki pomocnicze, wyzwalacze wzrostowe i zanikowe oraz aparaty do ponownego załączenia. Typoszereg do 63A pozwala na swobodny rozdział energii w większości instalacji elektrycznych niskiego napięcia. Innymi słowy, portfolio produktów bezpieczeństwa elektrycznego firmy EATON ma wszystko, czego potrzebujesz, pomagając Tobie chronić to, co naprawdę ważne - od podstawowej do rozszerzonej ochrony przed zagrożeniami elektrycznymi.

Zalety aparatury modułowej Eaton xPole Home

 

Rys. 4. Zalety xPole Home.

Aby uzyskać więcej informacji o wyłącznikach xPole Home i pobrać broszurę, odwiedź stronę www.eaton.pl/xpolehome.

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Eaton Electric Sp. z o.o.
ul. Galaktyczna 30, Gdańsk
tel.  (0-58) 554 79 00, 10
fax.  (0-58) 554 79 09, 19
www.moeller.pl
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl