Hermetyczny osprzęt elektroinstlacyjny MOWION TEKNO - OSPRZĘT ELEKTRYCZNY - OSPRZĘT ELEKTROINSTALACYJNY - IP54 - IP 54 - ŁĄCZNIKI HERMETYCZNE - OSPRZĘT HERMETYCZNY - MOWION - TEKNO - BRYZGOSZCZELNOŚĆ - GNIAZDA NATYNKOWE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika Hermetyczny osprzęt elektroinstlacyjny MOWION TEKNO
drukuj stronę
poleć znajomemu

Hermetyczny osprzęt elektroinstlacyjny MOWION TEKNO

fot. Łącznik świeczkowy i gniazdo zasilające

MOWION to marka osprzętu elektroinstalacyjnego stworzona przez Kanlux. Oferujemy w niej rozwiązania nie tylko do wnętrz, ale również zewnętrzne. Do tych zadań przeznaczyliśmy serię TEKNO.

Seria TEKNO jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Szczególnie polecana do zastosowania na zewnątrz, ale równie świetnie sprawdzi się w specjalnych warunkach wewnętrznych. Garaże, myjnie samochodowe, pralnie, suszarnie, altany, łazienki – w tych wnętrzach z powodzeniem możemy zastosować osprzęt TEKNO. Jego najważniejszymi zaletami jest hermetyczność oraz prosta instalacja.

Hermetyczne

Wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne i wysoka szczelność zapewniająca ochronę przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego to niewątpliwy atut. Seria TEKNO posiada IP 54 – oznacza to że jest pyłoodporna i bryzgoszczelna. Co to oznacza w praktyce? Pyłoodporność oznacza, że minimalna ilość pyłu może przedostawać się do wnętrza osłony, lecz jest ona tak mała, że nie wywiera żadnego wpływu na pracę urządzenia. Bryzgoszczelność oznacza, że woda rozbryzgiwana na osłonę produktu z dowolnego kierunku nie powinna wywołać żadnych szkodliwych skutków. Dodatkowo konstrukcja przepustów wykonana z PVC zapewnia szczelność IP54 dla przeprowadzenia przewodów (dwa otwory montażowe).

Osprzęt hermetyczny TEKNO na elewacji budynku

Osprzęt hermetyczny TEKNO na elewacji budynku

 

Gniazdo zasilające i łącznik świeczkowy TEKNO

Natynkowe gniazdo IP54 i łącznik świeczkowy TEKNO

 

Proste w instalacji

Mechanizm został skonstruowany tak, aby maksymalnie uprościć  podłączenie przewodów podczas  instalacji. Wewnętrzny mechanizm zbudowano w taki sposób aby podczas instalacji istniał możliwość zdjęcia mechanizmu z podstawy łącznika.

Dodatkowo wzmocniono śruby zacisków klatkowych dla większej wytrzymałości i pewności połączeń.

Mechanizm łącznika MOWION TEKNO

 

Mechanizm wewnętrzny TEKNO

 

Uniwersalne

TEKNO to solidna konstrukcja oparta o wysokiej klasy elementy wykonane z tworzyw typu: PC, ABS, bądź PP - w zależności od funkcji i przeznaczenia danego elementu. Elementy ruchome łączników zostały wykonane  z poliwęglanu (PC) odpornego na temperaturę do 850°C.

Oferta łączników i gniazd zasilających TEKNO dostępna jest w wersji pojedynczej i podwójnej w pionie i poziomie. Utrzymana w popularnej kolorystyce (beżowy i czarny).

Dla większej wygody seria TEKNO ma dedykowane miejsce na diody dla mechanizmów podświetlanych.

 Tył łącznika TEKNO

Tył łącznika TEKNO

Wszystkie te zalety czynią z serii TEKNO nowoczesne i trwałe rozwiązanie technologiczne. Możesz być pewny, że inwestycja zrealizowana z TEKNO to inwestycja, na którą nie będziesz musiał wracać.

Poznaj już dziś całą markę osprzętu MOWION odwiedzając stronę www.mowion.pl. Specjalnie dla Ciebie, oprócz prezentacji wszystkich produktów MOWION, przygotowany jest na niej wizualizer, który możesz polecić swoim klientom aby dobrali osprzęt elektroinstalacyjny do konkretnego wnętrza i kolorów ścian. Konfigurator pozwoli Ci tworzyć listę projektów i potrzebnych produktów – to gotowa lista zakupów.

Pamiętaj, że MOWION to marka stworzona przez Kanlux, polskiego lidera branży oświetleniowej, obecnego w całej Europie. Tu specjaliści projektują dla specjalistów. Wiemy, co działa, co jest pewne i co przydaje się w pracy. Gwarantujemy Ci również powtarzalność produktów i ich łatwą dostępność.

REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Kanlux S.A.
Kanlux S.A.
ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
tel.  +48 /32/ 388 74 00
fax.  +48 /32/ 388 74 99
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl