MOWION – osprzęt stworzony przez elektroinstalatorów - OSPRZĘT ELEKTRYCZNY - OSPRZĘT ELEKTROINSTALACYJNY - ARANŻACJA WNĘTRZ - SZYBKOZŁĄCZKI - MOWION - DOMO - COVESTRO - BIAŁY MONTAŻ
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika MOWION – osprzęt stworzony przez elektroinstalatorów
drukuj stronę
poleć znajomemu

MOWION – osprzęt stworzony przez elektroinstalatorów

fot. Ramki dekoracyjne DOMO

MOWION to marka, która powstała po to, by uwzględniać różne potrzeby zastosowania osprzętu elektroinstalacyjnego. Rozmawialiśmy z elektroinstalatorami, a także z użytkownikami, którzy budują i remontują swoje domy i mieszkania. Wyciągnęliśmy wnioski, które połączyliśmy z naszym doświadczeniem i tak powstał MOWION.

DOMO to wyjątkowa seria proponowana przez markę MOWION, do użytku wszędzie tam gdzie na równi z funkcjonalnością liczy się również design. Paleta 6 barw łączników i gniazd sieciowych zapewnia możliwości skomponowania zestawów o niepowtarzalnym charakterze i idealnym dopasowaniu do każdego wystroju. DOMO to również rozwiązania praktyczne. Jest to system wieloramkowy, który w pionie oferuje montaż produktów do 4-krotnej ramki, a w poziomie do 5-krotnej.

DOMO – ramka 4-krotna pozioma z produktami

Łączniki z zaciskami typu „szybkozłączka” gwarantują sprawny i łatwy montaż, a wzmocnione łapki rozporowe gwarantują solidne osadzenie produktu na miejscu.

Tył mechanizmu łącznika DOMO

DOMO to produkty wykonane z wysokiej jakości tworzywa typu PC (przyciski i ramki), które odporny jest na temperaturę do 850 stopni Celsjusza oraz na odbarwianie czy odkształcanie – jego dostawcą jest światowy producent Covestro. Kolejnym atutem jest wyjątkowy stop fosforobrązu (94% miedzi), który ma aż o 35% wyższą sprawność przewodzenia elektrycznego w stosunku do standardowego stopu miedzi z cynkiem. Twardość tego stopu powoduje doskonałe trzymanie wtyczek przy mechanizmach gniazd zasilających. Srebrzenia styków wykonane jest ze stopu AgNi90/10 zgodnie z normą IEC (94% miedzi). Dzięki temu nie następuje przegrzewanie się styków co czyni produkty serii DOMO wyjątkowo bezpiecznymi.

Ponadto DOMO to dodatkowa dekoracyjność serii, o której stanowi ozdobna ramka wewnętrzna, jej kolor możemy zmieniać tak łatwo jak dodatki w pomieszczeniu. Ozdobne ramki wewnętrzne dostępne są w 12 kolorach. Ramki te bardzo łatwo i szybko można wymienić przy każdym przearanżowaniu wnętrza.

Ramki dekoracyjne DOMO

Wszystkie te zalety czynią z serii DOMO nowoczesne i trwałe rozwiązanie dekoracyjne i technologiczne dla każdego domu.

Poznaj już dziś całą markę MOWION odwiedzając stronę www.mowion.pl. Na naszej stronie poznasz też produkty „od środka” i przekonasz się dlaczego są tak wyjątkowe. 

REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Kanlux S.A.
Kanlux S.A.
ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
tel.  +48 /32/ 388 74 00
fax.  +48 /32/ 388 74 99
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl