Kanały z rolki tehalit.LFR – dokładnie tyle, ile potrzebujesz - SYSTEMY MONTAŻOWE - HAGER - PROWADZENIE PRZEWODÓW - PRACE ELEKTROMONTAŻOWE - KANAŁY ELEKTROINSTALACYJNE - TEHALIT.LFR - KANAŁY Z ROLKI
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika Kanały z rolki tehalit.LFR – dokładnie tyle, ile potrzebujesz
drukuj stronę
poleć znajomemu

Kanały z rolki tehalit.LFR – dokładnie tyle, ile potrzebujesz

fot. Hager

Większość kanałów elektroinstalacyjnych sprzedawana jest w konkretnych odcinkach. W praktyce nie zawsze jednak potrzebne są długie odcinki kanałów do poprowadzenia pełnej instalacji elektrycznej. Jeśli zachodzi potrzeba wykonania niewielkiej instalacji, zamawianie pełnych odcinków kanałów generuje niepotrzebne koszty, gdyż pozostałości ciężko wykorzystać do kolejnych prac montażowych. Tu odpowiedzią są kanały sprzedawane w rolkach tehalit.LRF. Odcinasz dokładnie tyle, ile potrzebujesz w danym momencie.

Gdzie stosować tehalit.LFR?

Kanały instalacyjne tehalit.LFR mogą być montowane zarówno na ścianach, jak i sufitach. Doskonale sprawdzają się przy instalacjach sieci komputerowych, urządzeń telekomunikacyjnych lub alarmowych. Takie rozwiązanie może być stosowane w budynkach mieszkalnych i biurowych, warsztatach czy pomieszczeniach gospodarczych, czyli wszędzie tam, gdzie występuje konieczność przeprowadzenia pojedynczych przewodów zasilających lub telekomunikacyjnych.

Kanały instalacyjne tehalit.LFR mogą być montowane zarówno na ścianach

Charakterystyka technicznaKanały z rolki tehalit.LFR

 • Materiał: PVC
 • IP40
 • IK07
 • Właściwości mechaniczne: wytrzymałość na rozciąganie: 30N/mm2
 • Właściwości mechaniczne: udarowość: 4KJ/m2
 • Właściwości termiczne: materiał trudnopalny; zachowanie formy wg Martensa 65 oC wg DIN53458; współczynnik rozszerzalności  cieplnej 71x10-6 1/oC, odpowiada to przy różnicy temperatur 30oC wydłużeniu o 2,1 mm/m; odporność na temperaturę: -20 oC do 60oC
 • Własności elektryczne: wytrzymałość na przebicie >35 KV/mm; rezystancja powierzchniowa >1011 Ohm; przenikalność elektryczna bezwzględna  = 2,7
 • Innowacyjny produkt - solidne wykonanie, atesty, certyfikaty, doświadczony producent

  Praktyczne rozwiązanie

  Niepodważalną zaletą kanału w rolce jest ergonomiczne opakowanie, które pozwala na łatwy transport i zajmuje niewiele miejsca podczas magazynowania. Karton, w którym znajduje się rolka z kanałem, został wyposażony w specjalne otwory do łatwego przenoszenia, wskaźnik ilości oraz podziałkę, która pozwala precyzyjnie odmierzyć potrzebny odcinek. Kanał tehalit.LFR na rolce w każdym opakowaniu, ma 20 m. długości.

  Prosty i szybki montaż

  Kolejna zaleta to łatwy i szybki montaż, który można wykonać samodzielnie, bez pomocy dodatkowych osób. Tutaj pomocna jest dwustronna taśma klejąca na całej długości kanału, dzięki której kanał nie przesuwa się i nie „ucieka” podczas montażu. Taśmę można stosować na wszystkich gładkich powierzchniach.

  Kanały z rolki tehalit.LFR

  Dodatkowo producent przewidział montaż na mniej przyjaznych powierzchniach, dlatego dodatkowe otworowanie umożliwia łatwe mocowanie śrub lub gwoździ. Opatentowana technika zatrzaskowa, pozwala na uformowanie kanału dopiero na miejscu przeznaczenia. Kanały można też łatwo przycinać stosując przeznaczone do tego nożyce.

  Kanały z rolki tehalit.LFR

  Tehalit.LFR – e-katalog

  REKLAMA

  Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

  Zapisz się
  Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz:  
  Twój pseudonim: Zaloguj
  Twój komentarz:
  dodaj komentarz
  Hager Polo Sp. z o.o.
  ul. Fabryczna 10, Tychy
  tel.  +48 32 32 40 100
  fax.  +48 32 32 40 150
  www.hager.pl
  $nbsp;
  REKLAMA
  Nasze serwisy:
  elektrykapradnietyka.com
  przegladelektryczny.pl
  rynekelektroniki.pl
  automatykairobotyka.pl
  budowainfo.pl