SEW-EURODRIVE na targach Hanower 2024
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
poleć znajomemu

SEW-EURODRIVE na targach Hanower 2024

Firma: SEW-Eurodrive Polska
Producent:
Średnia ocena:
 

Prowadzenie firmy w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju jest jednym z głównych celów transformacji w gospodarce. Dlatego właśnie na tegorocznych targach w Hanowerze SEW-EURODRIVE zaprezentuje produkty, usługi i rozwiązania pod hasłem "Sustainable thinking. Modular drive."

Zapraszamy na targi w Hanowerze w terminie 22-26 kwietnia 2024 r., gdzie na stoisku B26 w hali 6 SEW-EURODRIVE zaprezentuje rozwiązania do automatyzacji, które pomogą w osiągnięciu ambitnych celów biznesowych i ekologicznych.

Na przykładzie branży materiałów budowlanych SEW-EURODRIVE udowodni, że oferuje szeroki zakres rozwiązań na każde wyzwanie, przed którymi stają klienci - od wymiany pojedynczego komponentu z systemu modułowego, aż po kompleksowe projekty do automatyzacji całego systemu.

Aby budować w sposób świadomy i ekologiczny, potrzebujemy zrównoważonych materiałów budowlanych. Jest to wyzwanie dla całej branży, która nieustannie podejmuje ogromne wysiłki, aby ten cel stał się rzeczywistością. Nie jest to jednak łatwe zadanie - jeśli branża ma zbliżyć się do osiągnięcia celu, firmy i ich dostawcy muszą przeznaczyć znaczne zasoby na rozwój i stale wprowadzać innowacje w całym procesie produkcyjnym.

SEW-EURODRIVE, jako producent rozwiązań napędowych, dostarcza innowacyjną technologię napędową do wielu sektorów przemysłu, które dzielą podobne wyzwania i cele. We wszystkich branżach stosowanie energooszczędnych rozwiązań jest uważane za kluczowy czynnik osiągnięcia celów związanych z obniżeniem emisji CO2.

Na tegorocznych targach w Hanowerze SEW-EURODRIVE pokaże na przykładzie jednego z klientów z branży materiałów budowlanych, w jaki sposób innowacje w technologii napędowej już pomagają klientom w realizacji ich celów zrównoważonego rozwoju. Na stoisku SEW-EURODRIVE zaprezentuje:

  • Przekładnia walcowa / przekładnia stożkowo-walcowa generacji X.e z DriveRadar® oferuje wiele potencjalnych zastosowań. W przemyśle materiałów budowlanych wykorzystuje się je np. do transportu surowców wydobywczych. Charakteryzując się nawet o 30% niższym zapotrzebowaniem na olej i 87% redukcją strat hydraulicznych , generacja X.e oferuje zrównoważone rozwiązanie, które od samego początku opracowywano z wykorzystaniem cyfrowego bliźniaka. Aby zagwarantować maksymalną dostępność w długim okresie, SEW-EURODRIVE oferuje opcję DriveRadar®, zapewniającą ciągły monitoring stanu przekładni w ramach działań z zakresu konserwacji prewencyjnej.
  • W procesie kruszenia wydobytych skał konieczna jest wytrzymała przekładnia – taka jak P2.e. Mimo wyjątkowej wydajności, przekładnia P2.e nie potrzebuje dodatkowego chłodzenia dzięki wysokiej wydajności termicznej. Co więcej, kompaktowa obudowa P2.e oznacza, że może być używana w systemach, gdzie miejsce jest ograniczone. Aby zapewnić długotrwałą dostępność systemu, SEW-EURODRIVE oferuje kompleksową inspekcję i konserwację, obejmującą szeroki zakres usług, takich jak badanie za pomocą kamery inspekcyjnej, termografia i kontrola oleju, dzięki czemu wszelkie potencjalne uszkodzenia mogą być wykryte na czas.
  • Rotacyjne piece żarowe stanowią szczególne wyzwanie w zakresie technologii napędowej, dlatego też konieczne jest zastosowanie specjalnego rozwiązania napędowego. Tutaj wchodzi w grę segmentowy wieniec zębaty SEW-EURODRIVE wraz z kompletnym pakietem napędowym, idealnie dopasowanym do danej aplikacji. Przekładnia zębata wykonana z materiału ADI – o szczególnie wysokiej wytrzymałości na rozciąganie – ma dłuższą żywotność dzięki niskiemu poziomowi zużycia i zwiększonej efektywności, natomiast jej segmentowy projekt sprawia, że jest znacznie łatwiejsza w produkcji, transporcie, montażu i konserwacji. Usługa modernizacji SEW-EURODRIVE pozwala z kolei zaoferować wymianę poszczególnych segmentów, dzięki czemu można zaplanować ich wymianę i wydłużyć dostępność tej przekładni.

  • Ze sprawdzoną i przetestowaną standardową serią przekładni SEW-EURODRIVE oferuje idealne rozwiązanie dla niemal każdej aplikacji. Jako przykład z branży budowalnej - mieszadło jest napędzane przez przekładnię walcową serii R z silnikiem DRN.. Co więcej, dzięki programowi SEW-EURODRIVE "to go", firma oferuje także krótszy czas wysyłki wynoszący zaledwie pięć dni dla dużych przekładni.
  • Oprócz rozwoju technologii napędowej, rozwiązania automatyzacji i logistyki zrewolucjonizowały przepływ materiałów w procesach produkcyjnych. Od autonomicznych pojazdów po magazyny wysokiego składowania, te innowacje usprawniają procesy, optymalizują wykorzystanie zasobów i przyczyniają się do osiągnięcia ogólnych celów zrównoważonego rozwoju.

 

Więcej informacji o produktach SEW-EURODRIVE na targach w Hanowerze znajdują się pod tym adresem.

Bezpłatne wejściówki na targi można uzyskać po wypełnieniu formularza na tej stronie.  

Dane kontaktowe:
Firma: SEW-Eurodrive Polska
Adres: ul. Techniczna 5 , 92-518 Łódź
Telefon: + 48 42 270 90 00
E-mail: sew@sew-eurodrive.pl
www: www.sew-eurodrive.pl
Inne produkty tej firmy
Jest moc! Trójfazowe silniki asynchroniczne IE4 serii DRU... SEW-EURODRIVE
Jest moc! Trójfazowe silniki asynchroniczne IE4 serii DRU... SEW-EURODRIVE
Prosty falownik MOVITRAC® basic od SEW-EURODRIVE
Prosty falownik MOVITRAC® basic od SEW-EURODRIVE
Jeden system modułowy, który zmienia wszystko
Jeden system modułowy, który zmienia wszystko
Dlaczego opracowaliśmy w SEW-EURODRIVE Polska Kodeks Postępowania?
Dlaczego opracowaliśmy w SEW-EURODRIVE Polska Kodeks Postępowania?
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl