Jedyny na rynku modułowy system automatyki MOVI-C® SEW-EURODRIVE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna KATALOG PRODUKTÓW Automatyka Automatyka przemysłowa Osprzęt Jedyny na rynku modułowy system automatyki MOVI-C® SEW-EURODRIVE
wstecz (11z11)
poleć znajomemu

Jedyny na rynku modułowy system automatyki MOVI-C® SEW-EURODRIVE

Firma: SEW-Eurodrive Polska
Producent:
Średnia ocena:
 

Modułowy, kompleksowy, skalowalny - modułowy system automatyki MOVI-C® to kompleksowe rozwiązanie dla każdego zadania automatyzacji. Jeden producent - jedno kompleksowe rozwiązanie. Obejmuje usługi, sprzęt i oprogramowanie, od planowania i uruchomienia po obsługę i serwis. Co ma do zaoferowania? Maksymalne odciążenie, zabezpieczenie na przyszłość i poczucie, że zawsze masz osobę kontaktową, na której możesz polegać.

Dzięki modułowemu systemowi automatyki MOVI-C® wszystko pochodzi z jednego źródła. Sprzęt i oprogramowanie działa jak dobrze zgrany zespół. Oprogramowanie zajmuje się pracą inżynieryjną - planowaniem Twojej aplikacji.

Korzystanie ze sprzętu redukuje złożoność, przestrzeń instalacyjną i koszty - wszystko, co musisz zrobić, to połączyć nasze komponenty, a one połączą się plug-and-play ze sobą. Dzięki konfigurowalnym urządzeniom i kompleksowej technologii sterowania zmniejszamy liczbę wariantów urządzeń bez utraty jakichkolwiek funkcji - obejmują one wszystko, od bezpieczeństwa po robotykę, zachowując pełny zakres ruchów, które można osiągnąć.

Prostota na rzecz łatwości obsługi to podstawowa obietnica tego produktu - modułowego systemu automatyki MOVI-C®. Celem jest, aby uczynić ze złożonej, wysokowydajnej automatyki i technologii napędowej na tyle prostą, abyś mógł ją zainstalować bez wysiłku, obsługiwać intuicyjnie i łatwo monitorować.

Nieustannie rozwijamy modułowy system automatyki MOVI-C®, aby zapewnić, że spełni on również Twoje przyszłe wymagania.

Jednocześnie koncentrujemy się na zrównoważonym zarządzaniu cyklem życia produktu. Dla Ciebie oznacza to: Wszystkie komponenty - stare i nowe - pozostają ze sobą kompatybilne i są zawsze dostępne. W rezultacie możesz w prosty sposób dokonać aktualizacji, kiedy tylko chcesz!

Możesz otrzymać dowolny komponent - w pełnej gamie komponentów mechanicznych, sprzętu i oprogramowania - z modułowego systemu automatyki MOVI-C® w dowolnym miejscu na świecie w krótkim czasie. Jak to robimy?

Poprzez systematyczne wdrażanie zasad Przemysłu 4.0 w każdym procesie i oczywiście przy wsparciu własnej technologii w naszych zakładach produkcyjnych i logistyce. A gdziekolwiek jesteś, jedno z naszych biur handlowych będzie w pobliżu, aby zaoferować osobiste doradztwo - to obietnica!

Więcej na www.sew-eurodrive.pl/movi-c

Dane kontaktowe:
Firma: SEW-Eurodrive Polska
Adres: ul. Techniczna 5 , 92-518 Łódź
Telefon: + 48 42 270 90 00
E-mail: sew@sew-eurodrive.pl
www: www.sew-eurodrive.pl
Inne produkty tej firmy
Prosty falownik MOVITRAC® basic od SEW-EURODRIVE
Prosty falownik MOVITRAC® basic od SEW-EURODRIVE
Jeden system modułowy, który zmienia wszystko
Jeden system modułowy, który zmienia wszystko
Dlaczego opracowaliśmy w SEW-EURODRIVE Polska Kodeks Postępowania?
Dlaczego opracowaliśmy w SEW-EURODRIVE Polska Kodeks Postępowania?
SEW-EURODRIVE na targach Hanower 2024
SEW-EURODRIVE na targach Hanower 2024
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl