Cyfrowa konserwacja prewencyjna SEW-EURODRIVE Polska na targach SYMAS i MAINTENANCE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna KATALOG PRODUKTÓW Oprogramowanie techniczne Oprogramowanie dla elektrotechniki Cyfrowa konserwacja prewencyjna SEW-EURODRIVE Polska na targach SYMAS i MAINTENANCE
poleć znajomemu

Cyfrowa konserwacja prewencyjna SEW-EURODRIVE Polska na targach SYMAS i MAINTENANCE

Firma: SEW-Eurodrive Polska
Producent:
Średnia ocena:
 

Eksperci SEW-EURODRIVE Polska zapraszają na targi SYMAS® i MAINTENANCE (EXPO Kraków, 18-19 października), podczas których zaprezentują na stoisku A38 rozwiązania z zakresu cyfrowej konserwacji prewencyjnej, nowe usługi serwisowe oraz energooszczędne rozwiązania w klasie IE5 z nowoczesną techniką decentralną. Co więcej, eksperci SEW poprowadzą praktyczne warsztaty elektroniczne i mechaniczne.

Targi SYMAS® i MAINTENANCE od 14 lat są jednym z najważniejszych spotkań branży przemysłowej w Polsce, gdzie prezentowane są najnowsze technologie wykorzystywane w przemyśle materiałów sypkich i masowych, ale również najskuteczniejsze praktyki utrzymania ruchu w przedsiębiorstwach.

Wizyta na stoisku A38 SEW-EURODRIVE Polska to gwarancja spotkania z ekspertami i praktykami, którzy w czasie praktycznych warsztatów mechanicznych i elektronicznych chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą. Na targach zaprezentują wiele nowości, takie jak silnik synchroniczny DR2C (IE5) oraz DriveRadar® IoT Suite w nowej odsłonie - teraz także dla przekładni standardowych.

Z kolei DriveRadar® IoT Suite do przekładni przemysłowych już wielokrotnie sprawdził się u Klientów. Oferuje on nowoczesny oraz inteligentny system monitorowania stanu, który zbiera w cyfrowej postaci dane przekładni i dokonuje ich automatycznej analizy. W oparciu o jej wyniki można dokonać oceny aktualnego stanu przekładni oraz zaplanować działania z zakresu konserwacji prewencyjnej (predictive maintenance).

Warsztaty na stoisku

To już swego rodzaju tradycja, że na stoisku SEW-EURODRIVE Polska w czasie targów SYMAS® i MAINTENANCE prowadzone są warsztaty praktyczne. Tak samo będzie i tym razem.

I tak w czasie pokazów z zakresu serwisu mechanicznego SEW-EURODRIVE zaprezentuje pozycje pracy przekładni oraz podpowie, o czym należy pamiętać przy jej montażu. Na praktycznych przykładach eksperci SEW udowodnią, jak ważna jest odpowiednia wentylacja przekładni pod kątem pracy uszczelniaczy oraz zaprezentowany zostanie poprawny sposób montażu zębnika bez siłowego użycia narzędzi. Dla najbardziej wymagających i zainteresowanych widzów przygotowany będzie demontaż przekładni oraz demontaż enkodera na silniku.

Pokazy z zakresu serwisu elektronicznego przybliżą natomiast zwiedzającym nowoczesne układy falownikowe generacji C wobec wymagań instalacyjnych różnych aplikacji, a także zagadnienia dotyczące obwodów sterowania hamulcem SEW w kontekście zrównoważonego rozwoju, co jest jednym z wielu działań podkreślających naszą #TheGreenSideOfDrive.

Więcej informacji oraz darmowe wejściówki na Cyfrowa konserwacja prewencyjna na targach SYMAS i MAINTENANCE | Wiadomości | SEW-EURODRIVE

Dane kontaktowe:
Firma: SEW-Eurodrive Polska
Adres: ul. Techniczna 5 , 92-518 Łódź
Telefon: + 48 42 270 90 00
E-mail: sew@sew-eurodrive.pl
www: www.sew-eurodrive.pl
Inne produkty tej firmy
SEW-EURODRIVE na targach Hanower 2024
SEW-EURODRIVE na targach Hanower 2024
Jedyny na rynku modułowy system automatyki MOVI-C® SEW-EURODRIVE
Jedyny na rynku modułowy system automatyki MOVI-C® SEW-EURODRIVE
Warsztaty praktyczne SEW-EURODRIVE Polska na SYMAS® i MAINTENANCE
Warsztaty praktyczne SEW-EURODRIVE Polska na SYMAS® i MAINTENANCE
ECO2 - wytrzymałe motoreduktory SEW-EURODRIVE bez powłoki lakierniczej
ECO2 - wytrzymałe motoreduktory SEW-EURODRIVE bez powłoki lakierniczej
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl