Dwa bezpłatne webinary jednego dnia
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna KATALOG PRODUKTÓW Szkolenia Otwarte Dwa bezpłatne webinary jednego dnia
poleć znajomemu

Dwa bezpłatne webinary jednego dnia

Firma: SEW-Eurodrive Polska
Producent: SEW-EURODRIVE
Kat:   Szkolenia Otwarte
Średnia ocena:
 

Nasze spotkania i konsultacje online cieszą się wśród Was dużym zainteresowaniem, dlatego kontynuujemy cykl bezpłatnych webinarów dla szerokiego grona odbiorców. Podczas webinarów zaprezentujemy najnowsze produkty SEW-EURODRIVE oraz korzyści z ich zastosowania.

 

20 sierpnia o godzinie 10:00 zapraszamy na webinar „Podstawy techniki napędowej – motoreduktory” (czas trwania: 1,5h)

Motoreduktor to serce naszych rozwiązań techniki napędowej. Lokalnie produkujemy 5 różnych typów przekładni o nieskończonej ilości opcji dodatkowych i o maksymalnym momencie obrotowym 13000Nm. Wiedza ta jest niezbędna do właściwego doboru techniki napędowej do konkretnego zastosowania i wymagań branży. Jest to skuteczny sposób na optymalizację kosztów oraz zadbanie o wysoką  efektywność energetyczną rozwiązania.  

W czasie webinaru poznacie czym jest paszport naszego motoreduktora i jak znajomość symboli tam zamieszczonych wpływa na szybkość i skuteczność Waszego działania.

Zdradzimy najczęściej popełniane błędy przy doborze motoreduktorów i zaprezentujemy narzędzia on-line, które w kilka minut pokażą właściwą konfigurację.

Co więcej, dowiecie się na co zwrócić uwagę podczas eksploatacji motoreduktora, tak aby wydłużyć jego żywotność i zapobiec nieplanowanym przestojom linii produkcyjnej.

Webinar poprowadzi Jakub Szewczyk, trener SEW-EURODRIVE z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w zakresie serwisu mechanicznego.

>>>Zapraszamy do rejestracji.<<<

W tym samym dniu, 20 sierpnia, ale o godzinie 12:30 (czas trwania: 1,5h) podzielimy się wiedzą z zakresu „Efektywna automatyzacja produkcji”.

Industry 4.0, Smart Factory, Digitalizacja, Efektywność energetyczna – to pojęcia coraz częściej pojawiające się w kontekście budowania inteligentnych fabryk oraz automatyzacji procesów produkcji. Brzmi skomplikowanie? To nic innego jak zastosowanie najnowszych komponentów techniki napędowej i stworzenie efektywnych rozwiązań przy wsparciu zaawansowanej wiedzy. 

Podczas tego webinaru dowiecie się jakie produkty i rozwiązania SEW-EURODRIVE wpisują się w nasz modułowy system rozwiązań automatyzacji produkcji. Pokażemy sposoby na optymalizację  kosztów inwestycji, zwiększenie elastyczności produkcji oraz efektywności energetycznej.

Stawiamy na efektywną automatyzację, która gwarantuje niezawodność i dostępność systemów w niepewnych czasach.

Webinar poprowadzi Konrad Florczyk, inżynier aplikacyjny SEW-EURODRIVE z wieloletnim doświadczeniem w doborze i optymalizacji rozwiązań napędowych.

>>>Zapraszamy do rejestracji.<<<

 


Webinary rozpoczynamy o godz. 10:00 od szybkiego omówienia spraw organizacyjnych i sprawdzenia jakości połączenia. Podobnie z drugim szkoleniem, które rozpoczynamy o 12:30.

Czas trwania obu webinarów to 90 min.

Rejestracja dostępna jest do godziny 12:00 dnia 19 sierpnia.

Informacje praktyczne

Instrukcję do rejestracji znajdziesz na stronach webinarów. Po rejestracji na Twój adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie w formie indywidualnego kodu oraz link do szkolenia „View online event”. Dodatkowo w załączniku będzie znajdował się plik umożliwiający dodanie tego wydarzenia do kalendarza Outlook.

Szkolenie prowadzone będzie poprzez połączenie Cisco Webex, które można uruchomić z poziomu przeglądarki bez dodatkowego oprogramowania. Link do połączenia Webex zostanie wysłany pod wskazany adres e-mail dzień przed prezentacją z adresu webinar@sew-eurodrive.pl

Po dołączeniu do platformy mikrofony oraz kamery zostaną wyłączone automatycznie przez prowadzącego w celu podniesienia jakości połączenia. Podczas prezentacji dostępny będzie czat z ekspertem technicznym. Po zakończeniu prezentacji odpowiemy na najczęściej zadawane pytania, będzie to również czas na dyskusję.

Zapisz się na nasz webinar już dziś!

SEW-EURODRIVE Polska

Jeśli masz pytania, napisz do nas na webinar@sew-eurodrive.pl

Czas trwania:
90 dni
Terminarz
od 20.08.2020 do 20.08.2020
Opis szkolenia
Cel szkolenia:
Program:
Certyfikaty:
Materiały szkoleniowe:
Dane kontaktowe:
Firma: SEW-Eurodrive Polska
Adres: ul. Techniczna 5 , 92-518 Łódź
Telefon: + 48 42 293 00 00
E-mail: sew@sew-eurodrive.pl
www: www.sew-eurodrive.pl
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl